بازکردن انواع لوله با دستگاه پیشرفته✔ارائه فاکتور+بعد از اتمام کار سرویسدهی زیر ۲۰ دقیقه🛵

لوله بازکنی منطقه 1 بافاکتور ☎️ 22778568 فوری 20دقیقه ای

ایران تخلیه » لوله بازکنی منطقه 1 بافاکتور ☎️ 22778568 فوری 20دقیقه ای
لوله بازکنی منطقه 1

راهنمای مطالعه

4.9/5 - (97 امتیاز)

لوله بازکنی منطقه 1

شاید تصور می‌کنید فقط زمانی که آب از لوله بالا بیاید، لوله‌ها گرفته شده‌اند. در صورتی که اینطور نیست گاهی اوقات بوی بد و نامطبوع خارج شده از لوله‌های فاضلاب نشان دهنده گرفتگی لوله‌ها است. پس در هر صورت باید به فکر راهِ چاره بود. در ادامه مقاله با لوله بازکنی منطقه 1 ایران تخلیه را با علت گرفتگی لوله فاضلاب و روش‌های مختلف رفع این مشکل آشنا خواهد کرد.

معرفی شرکت لوله بازکنی

شرکت لوله بازکنی ایران تخلیه چاه بازکنی منطقه 1 ما با بیش از ۱۰ سال سابقه درخشان در زمینه باز کردن لوله های ساختمان ها، آماده ارائه خدمات خود به مشتریان عزیز می باشد. در صورت بروز هرگونه مشکل در لوله های ساختمان شما، تنها کافیست با شماره تماس های tel:02122778568 تماس بگیرید و در کوتاهترین زمان ممکن به محل شما می رسیم.

انجام خدمات لوله بازکنی منطقه 1خدمات شبانه روزی

در شرکت ایران تخلیه لوله بازکن منطقه 1 خدمات خود را به صورت شبانه روزی ارائه می دهیم. چه در ساعات اداری و چه در ساعات غیر اداری، تیم متخصص ما آماده ارائه خدمات به شماست. این به معنای این است که در صورت بروز هرگونه مشکل در لوله های ساختمان شما حتی در ساعات شبانه روزی، تنها کافیست با شماره تماس های ما تماس بگیرید و در کوتاهترین زمان ممکن به محل شما می رسیم.

تجهیزات حرفه ای

تیم متخصص شرکت لوله بازکنی ایران تخلیه با استفاده از تجهیزات حرفه ای و مدرن، به راحتی مشکل گرفتگی لوله های ساختمان شما را برطرف می کنند. تجهیزات ما شامل دستگاه های هیدروجت، دستگاه های برقی و دستگاه های پنوماتیک می باشد که بهترین نتیجه را در انجام خدمات لوله بازکنی به شما می دهد.

در کل، شرکت لوله بازکنی ما با سابقه ۱۰ ساله و تیم متخصص و با تجهیزات حرفه ای، آماده ارائه خدمات شبانه روزی به مشتریان عزیز می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و ارائه درخواست خود، تنها کافیست با شماره تماس های ما تماس بگیرید.

علت گرفتگی لوله فاضلاب

دلایل گرفتگی لوله‌های فاضلاب متعدد است. لوله‌های فاضلاب با گذشت زمان و رسوب مواد ریز غذایی، مو، چربی و موارد دیگر دچار گرفتگی می‌شود. البته ممکن از موارد دیگری از جمله خاک، سنگ و قطعات مصالح نیز باعث گرفتگی لوله‌ها شوند و ساکنین خانه را دچار مشکل کند. این گرفتگی فقط مختص لوله‌های آشپزخانه و حمام نیست بلکه ممکن است برای هر لوله تخلیه آبی (مثل: لوله ظرفشویی، لوله‌ های چاه توالت‌ های ایرانی و فرنگی، لوله‌های پارکینگ و هر جا که قرار است لوله باشد.) اتفاق بیفتد.

یکی از عوامل اصلی مربوط به ریختن روغن‌ های اضافی و انباشه شدن این چربی‌ها به لوله هاست که به اصطلاح به گفته می‌شود که به دیواره لوله‌ ها می‌ ماسد و عبور آب را با مشکل مواجه می‌کند. البته انسداد لوله فاضلاب ممکن است به علت انحنای نامناسب لوله‌ ها هنگام لوله‌ کشی نیز باشد.

برای ارتباط با لوله بازکنی منطقه 1 ایران تخلیه تهران می‌توانید از روش‌های زیر استفاده کنید:

 1. تماس تلفنی: با شماره 02122778568 تماس بگیرید و درخواست خود را برای بازکردن لوله‌ها در محله خود ارائه کنید. این شماره تلفن به شما امکان ارتباط مستقیم با لوله بازکنی ایران تخلیه را می‌دهد.
 2. سرچ آنلاین: اگر در منطقه دیگری از تهران ساکن هستید، می‌توانید با سرچ کردن “لوله بازکنی منطقه 1” در موتورهای جستجو، به سرعت به اطلاعات و راه‌های ارتباط با لوله بازکنی‌های فعال در این منطقه دسترسی پیدا کنید.
 3. جستجوی محلی: اگر شما عزیزان  در محدوده منطقه 1 تهران ساکن هستید، می‌توانید با سرچ کردن “لوله بازکنی منطقه 1” به خدمات لوله بازکنی  شرکت ایران تخلیه در این محله دسترسی پیدا کنید. این روش به شما امکان می‌دهد تا لوله بازکنی‌هایی که در نزدیکی شما فعال هستند را پیدا کنید.

با استفاده از این روش‌ها، شما می‌توانید با لوله بازکنی در محل شما عزیزان و یا لوله بازکنی‌های دیگر در مناطق مورد نظر خود ارتباط برقرار کنید و خدمات لوله بازکنی مورد نیاز خود را دریافت کنید.

لوله بازکنی منطقه 1

روش‌های باز کردن لوله فاضلاب در لوله بازکنی منطقه 1

رفع گرفتگی لوله فاضلاب روش‌های مختلفی دارد که به کار بردن هر یک از این روش‌ها، بسته به علت گرفتگی، متفاوت است. یعنی رفع هر گرفتگی، با ابزار و روش مخصوص به خود انجام‌پذیر است. در این بخش با انواع روش‌های لوله بازکنی آشنا خواهیم شد.

لوله بازکنی دستی

یکی از روش‌هایی که از گذشته تاکنون مرسوم بوده و هست لوله بازکنی به روش دستی است. در این روش فرد با استفاده از تلمبه‌های دستی سیم شلنگ آب فشار هوای کم و این دست روش‌ها به کمک فشار هوا یا ابزار‌های ساده به رفع گرفتگی لوله‌ها می‌پردازند.

البته بسیاری از کسانی که به لوله بازکن‌ ها مراجعه می‌کنند هم ممکن است شاهد این باشند که لوله بازکن‌ها از روش دستی برای باز کردن لوله‌ها استفاده کنند؛ چرا که بسته به تشخیص ممکن است در آن موضع بهترین راه استفاده از روش دستی باز کردن لوله‌ها باشد. اما در کل در ابعاد بزرگ و همچنین در گرفتگی‌های لوله در حالتی که وضعیت ساده نیست این روش جوابگو نخواهد بود.

لوله بازکنی منطقه یک با دستگاه تراکم هوا

لوله بازکنی به وسیله دستگاه تراکم هوا روشی است که برای باز کردن لوله‌ها به خاطر گرفتگی‌های ناشی از مواد فیزیکی خشک و غیر چسبنده استفاده می‌شود. این روش معمولاً برای بیرون راندن خاک و شن و ماسه‌های ریز موجود در لوله‌ها استفاده می‌شود. دستگاه تراکم هوا شامل یک تلمبه و یک شلنگ است که هوا را به داخل لوله‌ها پمپ می‌کند.

در واقع استفاده از این دستگاه برای بیرون راندن چربی‌ها مرسوم نیست یا حداقل اینکه اگر بخواهیم چربی‌های موجود در لوله‌ها را بیرون برانیم ابتدا از دستگاه لوله بازکنی فنر برقی استفاده کرده و سپس از این دستگاه استفاده می‌کنیم تا چربی‌های انباشته شده در کنار مفاصل لوله‌ ها قرار نداشته باشند که فشار هوای دستگاه باعث آسیب دیدن این اتصالات شود.

رفع گرفتگی لوله فاضلاب با محلول‌ های شیمیایی

یکی دیگر از روش‌های باز کردن لوله‌های گرفته شده، استفاده از محلول‌ های شیمیایی با خاصیت اسیدی و بازی است. این موادها با مواد درون لوله‌ها واکنش شیمیایی داده و باعث باز شدن مسیر لوله‌ها خواهند شد.

محلول‌ های شیمیایی لوله بازکن به سادگی در فروشگاه‌های سراسر کشور پیدا می‌شوند؛ اما این محلول‌ها تاثیرات شیمیایی بالایی داشته و در صورت استفاده نابجا و نادرست باعث آسیب به چشم‌ها، سیستم تنفسی و همچنین آسیب‌های دیگر می‌شود.

در صورت نیاز به استفاده از این محلول‌ها باید حتماً با فرد متخصص لوله بازکن مشورت و مقدار آن را در صورت نیاز تعیین کرد. این روش به علت آسیب به انسان چندان مورد تایید نیست. اما معمولا پیش از روش‌های دیگر استفاده می‌شود.

برای تماس بابت باز کردن لوله به صورت تضمینی لوله بازکنی ولنجک کلیک کنید.

لوله بازکنی منطقه 1

لوله بازکنی منطقه 1 با فنر برقی چه مزیتی دارد؟

فنر برقی معمولاً آخرین راه برای رفع گرفتگی لوله‌ ها است. از این فنر زمانی استفاده میشود که گرفتگی به شدت زیاد باشد و فرقی نمی‌کند که این گرفتگی حاصل تراکم خاک، شن، چربی، مواد زائد و یا زباله‌های تجمع یافته داخل لوله‌ها باشد.

در این روش، فنر با توجه به گرفتگی لوله توالت به سر دریل موتور فنر‌های مختلفی متصل و بعد آن را به آرامی داخل لوله‌ ها فرستاده می‌شود. این فنر با حرکت چرخشی گرفتگی را به سمت چاه فاضلاب هدایت می‌کند.

البته ممکن است در کنار این روش از روش‌های دیگری هم برای اطمینان از رفع گرفتگی و همچنین نبود مواد زائد درون لوله‌ ها استفاده شود.

استفاده از این فنر نیازمند متخصص است. مانند هر ابزار دیگری استفاده از این ابزار نیز اصول و روشهای خود را دارد. همچنین این دستگاه یک دستگاه استفاده متداول روزانه نیست که هر فرد آن را داخل خانه خود نگه دارد پس این فنر معمولاً در لوله بازکنی‌ها استفاده خواهد شد بنابراین در صورت نیاز باید با یک لوله بازکنی مورد اعتماد و دارای کادر متخصص تماس بگیرید.

لوله بازکنی ایارن تخلیه با کادر متخصص فنی خود دارای شعبه لوله بازکنی منطقه 1 آماده دریافت تماس‌ های شما است تا به کمک شما در رفع مشکل انسداد لوله‌ها بیاید. لوله بازکنی منطقه یک حتی در هزینه مناسب هم با دیگر لوله بازکنی‌ ها در رقابت است.

محله های منطقه 1 شامل:اراج ازگل
امامزاده قاسم (شمیرانات) اوین
باغ فردوس تجریش جماران
چیذر حصار بوعلی حکمت دارآباد
دربند درکه دزاشیب
زعفرانیه سوهانک
فرمانیه قیطریه
کاشانک گلابدره محمودیه
آجودانیه نیاوران ولنجک

برای استعلام قیمت روی لوله بازکنی سعادت آباد را کلیک کنید.

مراحل تشخیص حل مشکل گرفتگی فاضلاب در منطقه 1

گام اول: مسئله اینجاست که اگر با لوله باز کنی‌ هایی تماس بگیرید که ابزار کم و محدودی دارند طبیعتا نمی‌توانند روش‌های باز کردن هر نوع گرفتگی را از راه خودش را پیش بگیرند و این باعث آسیب به مسیر تخلیه آب می‌شود.

اولین قدم در گرفتگی لوله‌های فاضلاب زمانی رخ می‌دهد که آشغال و اشیاء اضافی داخل لوله فاضلاب گیر کنند و در خمیدگی‌های لوله به دام می‌افتند. به مرور زمان آن قسمت از لوله، محل تجمع مواد زائد می‌شود؛ همین امر موجب زیاد شدن حجم زباله‌ های داخل لوله خواهد شد.

در نهایت رسوبی از آشغال‌ها در لوله باقی می‌ماند و باعث گرفتگی لوله‌های تخلیه آب مصرف شده، می‌شود.

گام دوم: در قدم بعدی باید تشخیص داد که آیا لوله شما ترک برداشته و یا حتی دچار شکستگی شده یا خیر. در واقع اگر لوله دچار ترک یا شکستگی شده باشد باید تعویض شود و خارج کردن مواد زائد و اضافی در لوله بیشتر جنبه تلف کردن وقت دارد. پس در گام دوم مسئله مهم، تشخیص درست است.

تشخیص ترکیدگی لوله فاضلاب مانند لوله‌های دیگر با استفاده از دستگاه صوتی، حرارتی و یا دوربین انجام می‌شود. چکه کردن آب یا سرایت رطوبت به طبقات پایین، دیوارها، ایجاد بوی بد فاضلاب و کپک زدن از نشانه‌های نشتی لوله فاضلاب به شمار می‌رود.

البته ممکن است این مورد نشانه‌ های قابل بروزی هم نداشته باشد. یعنی بدون چکه کردن آب، سرایت رطوبت به طبقات پایین و دیوارها، ایجاد بوی بد فاضلاب و کپک زدن، شکستگی لوله ایجاد شده باشد.

اگر با شرکت لوله بازکن اشتباهی تماس بگیرید مشکل شما را دو برابر می‌کند. این لوله بازکن‌ ها با دریافت هزینه مشکل شما را بصورت موقت حل می‌کنند و پس از مدت کوتاهی مجددا لوله فاضلاب مسدود می‌شود.

اما در صورت رفع گرفتگی لوله به صورت تخصصی میتوانید با شرکت‌های مجاز لوله بازکنی که با اعتبار هستند تماس بگیرید تا مشکل شما را از پایه حل کنند. شرکت لوله بازکن منطقه یک یکی از شرکت‌های معتبر لوله بازکنی منطقه 1 به شمار می‌رود که می‌توانید با خیالی راحت کار را به آن بسپارید.

گام سوم: در مرحله نهایی که مربوط به تشخیص در گام دوم است؛ اگر لوله‌ای با شکستگی مواجه باشد باید به بهترین حالت ممکن تعویض و خارج شود و یا اینکه به وسیله مواد مناسبی شکستگی آن ترمیم شود. اما اگر لوله دارای شکستگی نباشد و صرفاً دچار گرفتگی شده باشد باید با بهترین روش ممکن طبق تشخیص تکنسین‌های دوره دیده، انسداد لوله رفع شود.

لوله بازکنی منطقه 1 شبانه روزی +با 5مزیت مهم

با توجه به اهمیت لوله بازکنی شبانه‌ روزی بدون تعطیلی، برای لوله بازکنی شبانه‌ روزی بدون تعطیلی، بهتر است ابتدا با مشکلات مربوط به لوله‌های خود آشنا شوید. سپس، باید به دنبال یافتن شرکت ایران تخلیه یا تکنسین بازکننده لوله با توانایی ارائه خدمات شبانه‌ روزی بدون تعطیلی باشید. در ادامه، چند مورد از اقداماتی که در لوله بازکنی شبانه‌ روزی مورد استفاده قرار می‌گیرد، ذکر شده است:

1. استفاده از تجهیزات پیشرفته: شرکت‌ ایران تخلیه بازکننده لوله معمولاً از تجهیزات پیشرفته‌ای برای باز کردن لوله‌ها استفاده می‌کنند. این تجهیزات می‌توانند شامل دستگاه‌های الکتریکی، هیدرولیکی و پنوماتیکی باشند.

2. تعیین علت مشکل: برای رفع مشکل، ابتدا باید علت آن را تشخیص داد. برای مثال، لوله‌های مسدود شده به دلیل چرخش لوله در داخل لوله، جمع شدن چربی و رسوبات، ترک و خرابی لوله و دیگر مشکلات ممکن است رخ دهند.

3. آماده‌ باش شبانه‌روزی کارکنان ایران تخلیه: شرکت بازکننده ایران تخلیه لوله باید آمادگی لازم برای ارائه خدمات شبانه‌روزی داشته باشد و تیمی از تکنسین‌های ماهر را در اختیار داشته باشد که به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به مشکلات شما باشند.

4. استفاده از روش‌های مناسب: شرکت بازکننده لوله باید از روش‌های مناسب و مطمئن برای باز کردن لوله استفاده کند تا مشکلات دیگر در آینده به وجود نیایند.

5. ارائه خدمات پس از بازکردن لوله: بعد از باز کردن لوله، لوله بازکنی منقطه یک بازکننده لوله باید خدمات لازم را برای جلوگیری از بازگشت مشکل ارائه دهد. به عنوان مثال، تمیز کردن لوله‌ها، جایگزینی لوله‌های خراب، و تزریق مواد شیمیایی برای جلوگیری از تشکیل رسوبات و چربی در لوله‌ها.

در نهایت، در صورت بروز مشکلات در لوله‌های شما، باید به شرکت بازکننده لوله با توانایی ارائه خدمات شبانه‌روزی بدون تعطیلی مراجعه کنید تا مشکلات شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن حل شود. همچنین، بهتر است قبل از وقوع مشکلات، از شرکت ایران تخلیه با تجهیزات پیشرفته و تیمی ماهر برای ارائه خدمات شبانه‌روزی بدون تعطیلی استفاده کنید تا در صورت بروز مشکلات، در کوتاه‌ترین زمان ممکن به آن‌ها پاسخگو باشند و مشکلات شما را به طور کامل حل کنند.

چرا باید شرکت ایران تخلیه را برای لوله بازکنی اتخاب کنیم؟

تخلیه یا خالی کردن لوله‌ های فاضلاب و فضای باز می‌تواند در فرآیند باز کردن لوله‌های بسته شده و یا انجام تعمیرات لوله‌ها بسیار مهم و حیاتی باشد. شرکت‌های تخلیه لوله معمولاً از تجهیزات پیشرفته‌ای برای خالی کردن لوله‌ها استفاده می‌کنند که این تجهیزات شامل دستگاه‌های هیدرولیکی، پمپ‌های خالی کننده، دستگاه‌های بخار و یا ماشین آلات تخلیه می‌شوند. همچنین، شرکت‌های تخلیه لوله معمولاً به تیم‌هایی از کارشناسان با تجربه و ماهر مجهز هستند که می‌توانند به بهترین شکل ممکن لوله‌ها را باز کنند و مشکلات را رفع کنند.

از مزایای انتخاب شرکت ایران تخلیه برای لوله بازکنی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. تجربه و تخصص: شرکت ایران تخلیه با بیش از ۱۵ سال تجربه در زمینه باز کردن لوله‌های فاضلاب و فضای باز، تخصص و تجربه کافی برای انجام این کار را دارد.
 2. تجهیزات پیشرفته: شرکت ایران تخلیه از تجهیزات پیشرفته و متنوعی برای خالی کردن لوله‌ها استفاده می‌کند که این تجهیزات به شرکت کمک می‌کنند تا باز کردن لوله‌ها را در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با کیفیت بهتری انجام دهند.
 3. خدمات شبانه‌روزی: شرکت ایران تخلیه خدمات شبانه‌روزی برای باز کردن لوله‌ها و تخلیه فضای باز ارائه می‌دهد که به دلیل اهمیت و فوریت مسائل مربوط به لوله‌ها، این خدمات بسیار مهم و حیاتی هستند.
 4. قیمت مناسب برای مشتریان خود: شرکت ایران تخلیه با ارائه قیمت مناسب و رقابتی به مشتریان خود، می‌تواند انتخاب مناسبی برای باز کردن لوله‌ها و تخلیه فضای باز باشد.
 5. خدمات پس از بازکردن لوله: بعد از باز کردن لوله، شرکت ایران تخلیه خدمات پس از باز کردن لوله را نیز ارائه می‌دهد که شامل تمیز کردن لوله، جمع آوری رسوبات و چربی‌هاست که باعث می‌شود که مشتریان بتوانند به راحتی از خدمات این شرکت استفاده کنند و به نتایج بهتری دست یابند.

به طور کلی، انتخاب شرکت ایران تخلیه برای باز کردن لوله‌ ها می‌تواند به دلیل تجربه، تخصص، تجهیزات پیشرفته، خدمات شبانه‌ روزی، قیمت مناسب و خدمات پس از باز کردن لوله، یک انتخاب مناسب و اقتصادی باشد.

آشنایی با روش های لوله بازکنی منطقه 1 تهران

یکی از سوال‌هایی که به صورت مداوم  مشتریان عزیز از شرکت ایران تخلیه پرسیده می‌شود این است که بهترین روش لوله بازکنی شمال تهران چیست؟ اگر با این مرکز ارتباط داشته باشید یا همکاران ما به خانه شما مراجعه کرده باشند نحوه کار آنها را حتما دیده‌اید. ما در این مرکز از ابزارهای مختلفی استفاده می‌کنیم. بهترین روش برای حل این مشکلات، فنرزنی می‌باشد. این کار به کمک دستگاه ژنراتور برقی انجام می‌شود. شاید از خود بپرسید که چگونه این وسیله را حمل می‌کنند. جواب واضح است. این دستگاه در وزن و حجم کمی تولسد می‌شود و قابلیت جابه‌جایی دارد. افراد می‌توانند به راحتی آن را جابه‌جا کنند و به دلیل شکل ظاهری که دارد یک وسیله سیار است. این دستگاه دارای پایه است و همچنین بی صدا کار می‌کند. کم صدا بودن آن یک مزیت عالی محسوب می‌شود.

علاوه بر بی صدا بودن مزیت‌ های مانند پر قدرت بودن، از بین بردن هر نوع وسیله در داخل لوله، عدم ضربه سنگین به کاسه توالت و غیره دارد. برای هر ساختمان مسکونی، تجاری و اداری مناسب بوده و فوری به صورت تضمینی لوله باز می‌شود.

فنری که در این دستگاه وجود دارد در پشت دستگاه خارج می‌شود. در این صورت کثیفی  ایجاد نخواهد شد. استفاده از این فنر در گذشته با کمک دریل انجام می‌شد ولی امروزه دیگر کارایی لازم را ندارد. فنری که در یک خانه استفاده می‌شود باید در هر سری عرض شود. به عنوان مثال فنری که در آشپزخانه مورد استفاده قرار گرفته برای حمام یا توالت مناسب نخواهد بود. برای این کار لوله بازکنی منطقه 1 به روش زیر اقدام می‌کند.

 1. اول باید فنر مورد نظر را به دستگاه نصب کند.
 2. دوم فنر را در داخل لوله قرار داده تا جایی که به گرفتگی برخورد کند.
 3. سوم دستگاه را روشن کرده و فنر در داخل لوله با چرخش همه مواد را منهدم می‌کند.
 4. چهارم فنر را به آرامی از داخل لوله بیرون می‌کشند و تمیز می‌کنند.
 5. حالا با فشار آب بالا داخل لوله را شستشو می‌دهند تا همه موادی که در داخل لوله وجود دارد خارج شود.
 6. لوله تمیز شده و بدون گرفتگی را همراه با فاکتور به مشتری تحویل می‌دهند.

لوله بازکنی با بازدید رایگان توسط شرکت ایران تخلیه

شرکت ایران تخلیه خدمات باز کردن لوله‌های فاضلاب و انواع لوله ساختمان را با بازدید رایگان ارائه می‌دهد. در این روش، تیم‌های کارشناسی از شرکت ایران تخلیه به محل شما می‌آیند و مشکلات لوله‌ های فاضلاب شما را بررسی می‌کنند. سپس، با توجه به نیاز شما، بهترین روش برای باز کردن لوله‌ ها را تعیین می‌کنند. در صورت تمایل به انجام خدمات، قیمت خدمات و زمان انجام کار با شما مذاکره می‌شود.

مزیت این روش این است که شما قبل از انجام هرگونه خدمات، بدون هیچگونه هزینه ایجاد شده، اطلاعات لازم را دریافت کرده و تصمیم گیری کنید. همچنین، با این روش شما می‌توانید با کارشناسان شرکت ایران تخلیه آشنا شوید و از تخصص و تجربه آن‌ها استفاده کنید.

لوله بازکنی با بازدید رایگان توسط شرکت ایران تخلیه، به شما امکان می‌دهد تا قبل از هرگونه تصمیم گیری، با تیم کارشناسی شرکت آشنا شوید و از نظر فنی و مالی مطلع شوید. همچنین، با انتخاب این روش، می‌توانید از خدمات با کیفیت و قیمت مناسب شرکت ایران تخلیه بهره‌مند شوید.

چگونه می‌توانم با ایران تخلیه تماس بگیرم تا بازدید رایگان را برای خودم تعیین کنم؟

برای تماس با شرکت ایران تخلیه و درخواست بازدید رایگان، می‌توانید به وبسایت irantakhlieh.com شرکت به آدرس  مراجعه کنید و در فرم تماس با ما، اطلاعات خود را وارد کرده و درخواست خود را ارسال کنید. همچنین، می‌توانید با شماره تلفن 02122778568 تماس حاصل کنید و درخواست خود را از طریق تلفن بیان کنید. پس از دریافت درخواست شما، تیم پشتیبانی شرکت با شما تماس خواهد گرفت و با شما هماهنگی لازم را انجام خواهد داد

خدمات لوله بازکنی منطقه 1 با گارانتی+100%تضمینی

منطقه 1 یکی از محله های مهم تهران میباشد به همین سبب به عنوان یکی از محله‌ های لوکس نشین تهران محسوب می‌شود. اغلب خانه‌هایی که در این محل وجود دارد نوساز است. مردم تصور می‌کنند خانه‌هایی که نوساز هستند نباید دچار گرفتگی لوله شوند. به نظر شما این طرز فکر درست است؟ مسلما در خانه‌های نوساز کمتر این اتفاق رخ می‌دهد اما این را باید بدانید که خیلی از مواقع این خانه‌ها نیز دچار گرفتگی لوله می‌شوند. خیلی از مواقع قبل از آنکه کسی در این خانه‌ها ساکن باشد، داخل لوله‌ها پر از مواد ساختمانی مثل گچ و سیمان بوده و بعد از اینکه افراد در آن ساکن شدند، با گرفتگی لوله مواجه می‌شوند. بنابراین فرقی ندارد شما در کجا ساکن باشید در هر کجایی ممکن است با این مشکل برخورد کنید. لوله بازکن منطقه 1 برای چنین مواقعی تعلیمات کاملی دیده است. این افرادی که در این مرکز مشغول به کار هستند همگی دوره لوله بازکنی را دیده‌اند. آنها می‌دانند در کدام شرایط و در چه نوع گرفتگی لوله از فنر یا تراکم هوا استفاده کنند. مشتری که کار را به این مرکز می‌سپارد از هر نظر خاطری آسوده دارد. خبر خوش اینکه همه موسسات اداری و دولتی یا شخصی که در این منطقه وجود دارند.برای گرفتن این خدمات به صورت دوره‌ای می‌توانند با این مرکز عقد قرارداد داشته باشند. حتی در برخی از موارد نیز از تخفیف‌هایی که وجود دارند نیز می‌توانند، استفاده کنند. بیشترین میزان مراجعه به این مرکز در ایام خاص مثل شب عید است که مردم برای تمیز شدن خانه خود لوله بازکنی را نیز انجام می‌دهند. 

لوله بازکنی منطقه 1

اعزام نزدیکترین لوله بازکن در منطقه 1 فوری

لوله بازکنی منطقه 1 یکی از خدمات مهم و ضروری در زندگی هر فرد است. هرگونه مسدودی در لوله های آب، فاضلاب و حتی گاز می تواند باعث ایجاد مشکلات جدی و حتی خطراتی برای سلامتی و امنیت شما و خانواده شما عزیزان شود. اما با توجه به فعالیت گروه لوله بازکنی ایران تخلیه در منطقه 1 شما می توانید به راحتی از این مشکلات جدی جلوگیری کنید.

گروه لوله بازکنی ایران تخلیه با بیش از 20 سال سابقه درخشان در ارائه خدمات لوله بازکنی فعالیت دارد. این گروه با داشتن تجربه و دانش لازم، قادر است در کمترین زمان ممکن به مکان شما حضور یابد و مشکل شما را برطرف کند.

گروه ایران تخلیه تمامی مناطق شهر تهران و حتی در تمامی محله های آن خدمات ارائه می دهد. در ضمن، گروه لوله بازکنی به صورت شبانه روزی و در تمامی ایام هفته فعالیت دارد. بنابراین، در هر لحظه ای که نیاز به خدمات لوله بازکنی دارید، می توانید با این گروه تماس بگیرید و به سرعت به رفع مشکل خود بپردازید.

همچنین، این گروه تنها به ارائه خدمات لوله بازکنی محدود نمی شود. خدمات دیگری همچون پاکسازی لوله های فاضلاب و آب، تعمیرات لوله ها، تعمیرات شیرآلات، نصب و تعویض کولرآبی و گازی و … نیز در اختیار شما قرار می دهد. بنابراین، با توجه به تنوع خدمات ارائه شده، می توانید به راحتی نیازهای خود را برطرف کنید.

در نهایت، با توجه به سرعت و کیفیت خدمات ارائه شده توسط شرکت ایران تخلیه در منطقه یک، می توانید به راحتی از خدمات ارائه شده توسط آنها استفاده کنید و به رفع مشکلات خود بپردازید.

لوله بازکنی منطقه یک تهران بدون کوچکترین کثیفی با فنرهای تمیز

لوله باز کنی بدون کثیف کاری منازل یکی از مهمترین خدماتی است که در صورت نیاز به آن، باید به سرعت از طریق متخصصین مجرب و متخصص انجام شود. اما چرا لوله های فاضلاب گاهی اوقات گیر می کنند؟

مسدود شدن لوله های فاضلاب معمولا به دلیل ورود اشیاء بزرگ به داخل لوله، تجمع چربی و رسوبات و یا نبود رفتار صحیح در استفاده از لوله های فاضلاب است. این مسدودیت باعث می شود که پس از استفاده از سینک، دوش یا توالت، آب به جای جریان به سمت بالا حرکت کند و ممکن است باعث سرایت بوی بدی شود.

اگر شما نیز با چنین مشکلی مواجه شده اید، بهتر است به یک شرکت معتبر و با تجربه مراجعه کنید. شرکت هایی که از نیروی کاری که با توجه به مسائل بهداشتی مجهز شده اند و از ابزار و تجهیزات پیشرفته برای انجام کار استفاده می کنند، می توانند به شما کمک کنند تا مشکلات لوله های فاضلاب شما حل شود.

اگر شما در ایران هستید، شرکت خدمات فنی رسولی می تواند بهترین گزینه برای شما باشد. این شرکت با داشتن نیروی کاری با تجربه و مجهز به ابزار و تجهیزات پیشرفته، به شما کمک می کند تا مشکلات لوله های فاضلاب خود را به سرعت و با رعایت اصول بهداشتی حل کنید. همچنین، شرکت خدمات فنی رسولی به مشتریان خود ضمانت رفع مشکلات را نیز می دهد.

در نهایت، برای جلوگیری از مسدودیت لوله های فاضلاب، بهتر است از ورود اشیاء بزرگ به داخل لوله پرهیز کنید و رفتار صحیح در استفاده از لوله های فاضلاب را رعایت کنید.

🪠 ارزانترین لوله بازکن منطقه 1 با قیمت پایین فوری تضمینی
🪠 کار بدون کثیفی فوری شبانه روزی بدون کوچکترین کثیفی با رعایت بهداشت
🪠 آیا لوله بازکنی خرابی دارد؟ خیر بدون خرابی انجام میشود
🪠 زمان بازکردن لوله چقدراست؟ زیر ۲۰ دقیقه با دستگاه انجام میشود
🪠 بازکردن انواع گرفتگی لوله فنر بلند واتر جت پمپ باد و دستگاه برقی

تخفیف 20% با اولین تماس از شعبه لوله بازکنی تجریش

لوله بازکنی منطقه 1

درباره لوله بازکنی ایران تخلیه در منطقه 1

لوله بازکنی ایران تخلیه یکی از قدیمی‌ترین و با سابقه‌ترین شرکت‌ های لوله بازکنی منطقه 1 است. این شرکت در سریع‌ترین زمان ممکن با پرسنل حرفه‌ای و آموزش دیده، آماده ارائه دهنده لوله بازکنی، تخلیه چاه و حفر چاه تهران خواهد بود.

از دیگر ویژگی‌ های لوله بازکنی ایران تخلیه می‌توان به استفاده از به روزترین دستگاه‌های دنیا، داشتن پرسنل حرفه‌ای، تضمین کار و تسریع در زمان انجام کار اشاره کرد.

روش های دیگر بازکردن لوله فاضلاب با لوله بازکنی قیطریه

درخواست اعزام لوله بازکن منطقه 1 از ایران ایران تخلیه

معرفی

در صورتی که در منطقه 1 تهران تشریف دارید با مشکل گرفتگی لوله روبرو شده‌اید، می‌توانید با شماره تلفن 02122778568 تماس بگیرید. در این رابطه، به شما قول می‌دهیم که اعزام لوله بازکن به صورت فوری و شبانه‌روزی انجام خواهد شد. از این رو، می‌توانید با آسایش خاطر و بدون استرس به مشکل خود پایان دهید.

خدمات ارائه شده

شرکت ایران تخلیه با ارائه خدماتی متنوع در زمینه لوله‌کشی و تخلیه لوله‌های گرفتار، همیشه در خدمت شماست. در این شرکت، از تجهیزات و ابزارهایی حرفه‌ای برای اعزام لوله بازکن به منازل و محل‌های کاری استفاده می‌شود. با توجه به تخصص و تجربه کارکنان، این شرکت بهترین خدمات را به شما ارائه می‌دهد.

روش اعزام

پس از تماس شما مشتریان عزیز با و شماره تلفن ما، اطلاعات مورد نیاز شامل نشانی و جزئیات فنی مشکل شما دریافت می‌شود. پس از بررسی مشکل، به صورت سریع و موثر لوله بازکن اعزام خواهد شد. برای این منظور، کارکنان ما با تجهیزات حرفه‌ای به محل شما می‌رسند و در کوتاه‌ترین زمان ممکن مشکل شما را برطرف می‌کنند.

با توجه به تخصص و تجربه کارکنان ما، می‌توانید به راحتی با شماره تلفن ما تماس بگیرید و از خدمات ما استفاده کنید. در این شرکت، بهترین خدمات را با قیمت مناسب و به صورت فوری برای شما ارائه می‌دهیم. با اعتماد به خدمات ما، می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان مشکل خود را حل کرده و به زندگی روزمره خود با آرامش ادامه دهید.

سخن پایانی:

در این مقاله متوجه شدیم که علت‌های مختلف گرفتگی لوله‌ های فاضلاب ممکن است به انسداد لوله‌ها با چربی، کرک و مو، خرده‌های غذا و غیره مربوط شود.

همچنین روش‌ها لوله بازکنی: دستی، دستگاه تراکم هوا، مواد شیمیایی و باز کردن لوله با فنر مورد شرح داده شد. از طرفی مراحلی که تکنسین‌ ها برای رفع مشکل پیش می‌گیرند، گفته شد.

16 پاسخ

 1. سلام تجربه خوبی کسب کردم از خدماتتون از قیطریه تماس گرفتم برای بازکردن گرفتگی راه آب کفشور که زود تشریف آوردین بسیار راضی بودم از خدمات ایران تخلیه حتما شمارتون رو سیو میکنم ممنونم موفق باشید🌹

 2. سلام تشکر میکنم از لوله بازکنی منطقه یک ایران تخلیه بابت آموزش خوبی که به اشتراک گذاشتین .شماره شعبه تجریش رو میخواستم برای گرفتگی لوله زیر سینک ممنون میشم ارسال کنید.

 3. سلام اقای واحدی عزیز از شما تشکر میکنم که خدمات ایران تخلیه رو برای گرفتگی لوله استفاده میکنید .لینک لوله بازکنی تجریش رو میزارم لطفل تماس بگیرید تا ایشالا بیان مشکل گرفتگی لوله رو حل کنند
  https://b2n.ir/f16370

 4. سلام خسته نباشد یه لوله چدن داریم طبقه ۵ هستیم متاسفانه هم بوی بدی میده هم اب سختی میره پایین تماس بگیریم کی تشریف میارین سایتتون رو یکی از همکارا پیشنهاد دادن

 5. سلام یکی از دوستان سایتتون رو پیشنهاد دادن .بنده در پاسداران هستم مشکل گرفتگی لوله ناودان داریم شماره منطقه ۱ رو میخواسم ممنون میشم لطف کنید

 6. سلام سایتتون رو دوستمون اقایداحمد فر معرفی کردن از دربند در منطقه ۱ تماس گرفتیم حضور سرویسکار خوب و به موقع بود از کارتون راضی بودیم ممنونم .فقط ی سوال داشتم نیازی هست بعد باز کردن لوله چیزی داخلش بریزیم یا نه ؟؟؟

 7. سلام اقای اسداللهی عزیز نه نیازی نیس کاری انجام بدین فقط درپوش یادتون نره که بزارید همین.

 8. سلام لوله پارکینگ گرفته در نیاوران واتر جت نیازه شما این وسیله رو دارید ؟

 9. سلام از لوله بازکنی منطقه یک ایران تشکر میکنم بابت خدماتتون .
  ذهیوی هستم برای گرفتگی لوله کفشور تماس گرفتیم سروییکارتون کارش خیلی تمیز بود ممنونیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: کپی برداری ممنوع است