بازکردن انواع لوله با دستگاه پیشرفته✔ارائه فاکتور+بعد از اتمام کار سرویسدهی زیر ۲۰ دقیقه🛵

لوله بازکنی فرمانیه بافاکتور ☎️ 22778568 بشرط بازشدن +فوری

ایران تخلیه » لوله بازکنی فرمانیه بافاکتور ☎️ 22778568 بشرط بازشدن +فوری
لوله بازکنی احتشامیه

راهنمای مطالعه

4.8/5 - (126 امتیاز)

لوله بازکنی فرمانیه

یکی از خدمات مهم و حیاتی که مردم شهر به شدت به آن نیاز دارند خدمات لوله بازکنی فرمانیه است. گرفتگی لوله های فاضلاب ممکن است در هر ساعت از شبانه روز برای شما اتفاق بیفتد و زندگی روزمره شما را برای ساعت ها و یا حتی چندین روز مختل کند. در این زمان شما تنها به دنبال یک لوله بازکنی حرفه ای و کاربلد هستید. به همین دلیل سایت ایران تخلیه گروهی از افراد حرفه ای و کاربلد را دور هم جمع کرده است تا شما بتوانید در صورت بروز مشکل  در زمینه لوله های فاضلاب از سایت ایران تخلیه اقدام کنید و در سریع ترین زمان و به بهترین شکل ممکن، مشکل لوله های فاضلاب خود را حل کنید. لوله بازکنی ایران تخلیه مشکل گرفتگی لوله های فاضلاب منزل و یا کارگاه و حتی شرکت شما را بدون کوچک ترین کثیف کاری و بدون آسیب زدن به لوله ها و با استفاده از دستگاه های نو و کاملا پیشرفته و هم چنین فنر های تمیز و مجزا رفع می کند.

خدمات لوله بازکنی فرمانیه با بهترین روش

لوله بازکنی فرمانیه تهران برای راحتی و آسایش مشتریان خود تمامی خدمات زیر را با بروزترین و بهترین روش ها ارائه می دهد:

 • حفر چاه
 • طوقه چینی
 • گشودن درب چاه
 • لایه روبی و کف تراشی
 • از بین بردن نم و رطوبت
 • برطرف کردن بوی بد فاضلاب
 • تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه و نشت یابی بدون تخریب

و رفع گرفتگی های شدید در تمام موارد زیر:

 • رفع گرفتگی لوله حیاط
 • رفع گرفتگی لوله پارکینگ
 • رفع گرفتگی لوله فاضلاب حمام
 • رفع گرفتگی لوله تراس و یا پاسیو
 • رفع گرفتگی لوله پشت بام و یا ناودان
 • رفع گرفتگی لوله فاضلاب توالت فرنگی
 • رفع گرفتگی لوله فاضلاب توالت ایرانی
 • رفع گرفتگی لوله های آشپزخانه نظیر زیر سینک ظرفشویی، فاضلاب لباسشویی و لوله فاضلاب کفشوی آشپزخانه

لوله بازکنی فرمانیه

دلایل مختلف گرفتگی لوله ها چیست؟

گرفتگی لوله ها به دلایل مختلف می باشد که در اینجا ما چند مورد از دلایل عمده گرفتگی لوله ها را ذکر کردیم:

 1. قطر کم لوله ها
 2. انداختن دستمال کاغذی
 3. به دلیل مو و پرز فراوان
 4. گرفتگی به دلیل رسوبات
 5. ریختن گچ و سیمان و دوغاب
 6. نفوذ ریشه درخت در چاه توالت
 7. به دلیل غیر استاندارد بودن لوله ها
 8. گرفتگی به دلیل افتادن شی داخل لوله
 9. گرفتگی به وسیله ته مانده مواد غذایی و روغن گرفتگی

  آیا لوله بازکنی فرمانیه می تواند توالت فرنگی را هم نصب کند؟

  شاید این سوال برای شما هم پیش آمده باشد که آیا لوله بازکنی در محله فرمانیه می تواند توالت فرنگی را هم نصب کند در پاسخ به سوال شما باید گفت بله لوله بازکنی در محله فرمانیه نصب توالت فرنگی را با افراد متخصص و کاربلد و حرفه ای در این زمینه انجام می دهد. به شما پیشنهاد می کنیم خودتان برای نصب توالت فرنگی اقدام نکنید زیرا شما در این زمینه تجربه و تخصص لازم را ندارید و همین امر سبب می شود توالت فرنگی به طور دائم دچار گرفتگی شود و یا این که آن طوری که باید اطراف توالت فرنگی آب بندی نمی شود و به طور صحیح کار نمی کند و از لحاظ اقتصادی ضرر و زیان زیادی را متحمل می شوید.

استفاده از محلول لوله بازکنی برای بازکردن لوله های فاضلاب

قطعا همه ی شما برای یک بار هم که شده از محلول های لوله بازکنی برای بازکردن لوله های آشپزخانه و یا دستشویی استفاده کرده اید. محلول های لوله بازکنی با فرمول های شیمیایی درست شده و خاصیت قلیایی بالایی دارند، به همین دلیل به راحتی می توانند چربی، رسوب، مو و غیره را که سبب گرفتگی لوله ها شده تجزیه و حل کنند و سبب باز شدن لوله ها به طور موقتی شوند.

نحوه ی استفاده از محلول لوله بازکنی به این صورت می باشد که ابتدا باید قبل از استفاده از محلول از ماسک و دست کش استفاده کنید سپس محلول را با مقداری آّب حل کرده و آرام محلول را به داخل لوله بریزید. اما توجه داشته باشید که بازکردن لوله ها با استفاده از محلول لوله بازکنی به هیچ عنوان عقلانی نیست و به هیچ عنوان هم توصیه نمی شود زیرا حتی با یک بار استفاده هم ممکن است صدمات جبران ناپذیری به شما وارد کند.

استفاده از محلول لوله بازکنی چه عوارض و خطراتی را به دنبال دارد؟

همان طور که می دانید محلول های لوله بازکنی می توانند در کمتر از یک ساعت لوله ها را باز کنند اما استفاده از آن ها یک سری عوارض و خطراتی را به دنبال دارد که شامل موارد زیر می شود:

 • اولین و مهم ترین عوارض آن آسیب دیدن لوله های فاضلاب می باشد. زیرا محلول ها سبب خوردگی، نازک شدن و پوسیدگی لوله ها می شوند.
 • محلول ها می توانند به پوست آسیب های جدی وارد کنند و زخم های شدید روی پوست به جای بگذارند.
 • در صورت برخورد محلول با چشم سبب زخم شدن قرنیه چشم، سوراخ شدن و کور شدن چشم ها می شود.
 • محلول های لوله بازکنی سمی هستند و با توجه به گاز های سمی که تولید می کنند می توانند به ریه های شما آسیب جدی وارد کنند.
 • هم چنین سوراخ شدن مری، التهاب عفونی میان سینه، سوختگی عمیق مری و معده از عوارض مسمومیت محلول های لوله بازکنی می باشد.

به تمام دلایلی که در بالا ذکر شد توصیه می شود از مصرف خود سرانه محلول های لوله بازکنی برای رفع گرفتگی لوله های فاضلاب استفاده نکنید و در صورت گرفتگی لوله های فاضلاب با لوله بازکن فرمانیه تماس حاصل فرمایید تا در سریع ترین زمان ممکن به محل مورد نظر برسند و مشکل شما را اصولی برطرف کنند.پ

برای سرویس دهی بهتر لوله بازکنی پاسداران می باشد که برای ارائه ی خدمات به صورت شبانه روزی در خدمت شما مشتریان عزیز است.

لوله بازکنی فرمانیه

روش های بی نظیر لوله بازکنی در محله فرمانیه

روش های بی نظیر مختلفی برای لوله بازکنی منطقه فرمانیه وجود دارد که افراد در سایت ایران تخلیه در صورت لزوم از هر کدام از روش ها برای بازکردن لوله های فاضلاب استفاده می کنند تا در کمترین زمان ممکن و در بهترین حالت مشکل لوله های فاضلاب شما را رفع کنند. این روش ها و دستگاه های نو و پیشرفته شامل موارد زیر می باشند:

لوله بازکنی در محله فرمانیه با فنر: یکی از روش های متداول برای بازکردن لوله های فاضلاب استفاده از فنر می باشد. سایت ایران تخلیه دارای فنر ها با ابعاد و قطر های مختلف می باشد و از آن ها برای بازکردن انواع چاه ها با عمق های مختلف و یا بیرون کشیدن اشیایی مانند گوشی، ساعت، انگشتر و غیره در برخی موارد استفاده می کنند.

لوله بازکنی در محله فرمانیه با دستگاه تراکم هوا: اگر گرفتگی لوله های فاضلاب شدید و سخت باشد و با فنر امکان بازکردن لوله وجود نداشته باشد در این صورت از دستگاه تراکم هوا استفاده می کنند. این دستگاه برای رفع گرفتگی از هوا استفاده می کند که گاهی اوقات در فشار های بالا صدای بلندی تولید می کند.

لوله بازکنی در فرمانیه با محلول های مجاز لوله بازکنی: یکی از روش های ساده و کاربردی استفاده از محلول های مجاز لوله باز کنی می باشد. در مواقعی که گرفتگی لوله ها سخت و شدید باشد لوله بازکنی به صورت همزمان هم از دستگاه لوله بازکنی و هم از محلول های  لوله بازکن مجاز استفاده می کند.

چه عواملی روی قیمت لوله بازکنی فرمانیه موثر است؟

امروزه یکی از دغدغه های افراد برای بازکردن لوله های منزل  و یا کارگاه و شرکت هزینه ها و قیمت آن می باشد. همه ی افراد دوست دارند لوله بازکنی فاضلاب خود را به افرادی بسپارند که در زمینه هزینه ها و قیمت با انصاف باشند. ارزان بودن قیمت در هر خدماتی از جمله خدمات لوله بازکنی فرمانیه یک مزیت عالی برای مشتریان عزیز محسوب می شود که لوله بازکنی هم برای مشتریان خود این موضوع را در نظر گرفته و با در نظر گرفتن عواملی قیمت را تعیین می کند که این عوامل شامل موارد زیر می شود:

 • هزینه رفت و آمد
 • مدت زمان انجام کار
 • در آوردن اشیاء از چاه
 • نوع گرفتگی لوله یا چاه
 • استفاده از محلول های لوله بازکنی مجاز
 • مشخص نبودن علت و محل گرفتگی لوله ها
 • استفاده از ابزار های مختلف در رفع گرفتگی لوله ها
 • رفع گرفتگی و بازکردن لوله ها با خرابی یا بدون خرابی

طریقه رفع گرفتگی لوله در مراکز لوله بازکنی فرمانیه

روش‌های متداول متعددی برای رفع گرفتگی لوله‌های فاضلاب در فرمانیه وجود دارد که اولین و راحت‌ترین روش استفاده از تلمبه دستی برای رفع گرفتگی لوله‌های پل رومی است. یکی دیگر از تکنیک‌های مورد استفاده در مراکز لوله بازکنی استفاده از انواع فنر می‌باشد.

بیشتر این فنرها با برق کار می‌کنند این روش در پل رومی بیشتر استفاده می‌شود زیرا فنرزنی به لوله‌ ها آسیب نمی‌رساند. این فنرها که به طور ویژه برای لوله بازکنی طراحی شده اند، انعطاف‌پذیر و دارای طول متغیر هستند. در مراکز خدمات لوله بازکنی نیز از فشار هوای بالا استفاده می‌شود.

این روش در صورتی انجام می‌شود که لوله‌ های شما پر از خاک باشد. دستگاهی که برای این منظور استفاده می‌شود یک وسیله شخصی با مخزن هوای متراکم و بازوی نشانگر است که میزان فشار هوا را نشان می‌دهد.

برای اطلاع از انواع ترفند های رفع گرفتگی لوله خودتان صفحه ی لوله بازکنی ولنجک را کلیک کنید.

بازکردن انواع گرفتگی لوله رسوب بسته لوله حمام فرنگی ایرانی ناودان پارکینگ سینک کفشور
تایم خدمات رسانی در فرمانیه سرویسدهی با کمتر از 20دقیقه انجام مبشود
ضمانت کاری ایران تخلیه برای مشتریان؟ تحویل لوله باز شده و بافاکتور  رسمی اتحادیه
سرویسدهی کل محدوده فرمانیه شبانه روزی با کادری کاملا با تجربه
بازکردن لوله ها با دستگاه های؟! با فنر پمپ باد دستگاه واتر جت

لوله بازکن در فرمانیه توسط شرکت ایران تخلیه با بهترین خدمات

بازکردن انواع لوله های ساختمان در محل شما عزیزان از جمله خدماتی است که بسیاری از شرکت های تخلیه فاضلاب در ایران تخلیه ارائه می دهند. برای انتخاب بهترین شرکت لوله بازکنی، می توانید از روش های زیر استفاده کنید:

1- جستجوی اینترنتی: با جستجوی عبارت “شرکت های لوله بازکنی ایران تخلیه” در موتورهای جستجوی اینترنتی، می توانید لیست شرکت هایی را که در این زمینه فعالیت می کنند، به دست آورید.

2- مشاهده نظرات کاربران: با مراجعه به سایت ها و صفحات اجتماعی شرکت های لوله بازکنی، می توانید نظرات کاربران را در مورد کیفیت خدمات و قیمت ها بخوانید.

3- مشاوره با دوستان و آشنایان: در صورتی که دوستان یا آشنایان شما با شرکت های لوله بازکنی ایران تخلیه همکاری کرده اند، می توانید از تجربیات و نظرات آنها استفاده کنید.

4- بررسی مجوز و مدارک شرکت: قبل از انتخاب شرکت لوله بازکنی، باید مجوزها و مدارک لازم برای این فعالیت را بررسی کنید تا اطمینان حاصل کنید که این شرکت دارای صلاحیت لازم برای ارائه خدمات است.

با توجه به این موارد، می توانید شرکت ایران تخلیه را که با بالاترین کیفیت خدمات را به مشتریان خود ارائه می دهد را انتخاب کنید.

از دیگر شعبات ما مانند لوله بازکنی قیطریه که به صورت 24ساعته فعالیت دارد.

لوله بازکنی فرمانیه

خدمات لوله بازکنی فرمانیه شبانه روزی در تهران بدون تعطیلی

شرکت ایران تخلیه، خدمات لوله بازکنی منطقه 1 و فرمانیه را در سه شیفت در تمامی مناطق تهران ارائه می دهد. با توجه به اینکه مشکلات لوله و سیستم های آب و فاضلاب ممکن است در هر ساعت از شبانه روز اتفاق بیفتد، شرکت ما تمامی خدمات خود را بدون تعطیلی در اختیار شما قرار می دهد.

خدمات ارائه شده

شرکت ایران تخلیه، خدمات گسترده ای در زمینه لوله بازکنی ارائه می دهد. این خدمات شامل:

بازکردن تمامی نوع لوله ها

شرکت ما با استفاده از تجهیزات پیشرفته، تمامی نوع لوله های آب و فاضلاب را به سرعت باز می کند.

شستشوی لوله ها

علاوه بر بازکردن لوله ها، شرکت ما امکان شستشوی آن ها را نیز برای شما فراهم می کند.

تعمیر و تعویض لوله ها

در صورتی که لوله های شما به هر دلیلی نیاز به تعمیر یا تعویض دارند، کارشناسان ما می توانند این خدمات را به شما ارائه دهند.

پشتیبانی 24 ساعته

با شماره های ثبت شده در سایت ایران تخلیه تماس بگیرید تا کارشناسان ما در اسرع وقت به محل شما برسند. ما به همشهریان عزیز خود پشتیبانی 24 ساعته ارائه می دهیم و همیشه در خدمت شما هستیم.

جمع بندی

اکنون که با تمام خدمات فوق العاده ای که لوله بازکنی فرمانیه ارائه می دهد آشنا شدید می توانید در صورت لزوم از طریق سایت ایران تخلیه برای لوله های فاضلاب خود اقدام کنید. همان طور که می دانید شرکت های زیادی برای ارائه این خدمات وجود دارند اما پیدا کردن لوله بازکنی حرفه ای در محله فرمانیه بسیار کم می باشد. از آنجایی که تجربه و مهارت لازمه هر کاری است تمامی سرویس کاران این لوله بازکنی دارای تجربه و مهارت لازم می باشند تا به شما عزیزان خدماتی بی عیب و نقص را ارائه دهند.

راههای جلوگیری از گرفتگی لوله در فرمانیه چیست؟

از ریختن تفاله های چای به سینک ظرفشویی جدا خودداری کنید قبل از آنکه شروع به شستن و نظافت ظرف ها کنید روغن آنها را تمییز کنید هر چند یک باز مقداری آب جوش ریخته تا روغن های موجود در داخل لوله تمییز شود از در پوش استفاده کنید تا مواد زاید داخل لوله نشود.

عوامل تاثیر گذار بر قیمت لوله بازکنی چیست؟

تعداد مسیرهایی که فنر انداخته می شود متراژ فنر استفاده شده جهت باز کردن لوله جسم یا اشیای گران قیمتی داخل لوله باشد گرفتگی از جنس سیمان و یا قیر باشد میزان تجربه و مهارتی که دارد می باشد.

آیا لوله بازکنی فرمانیه تضمینی میباشد؟

بله تمام خدمات شرکت ایران تخلیه با فاکتور ارائه می شود.

16 پاسخ

 1. خیلی خوب بود ممنون از لوله بازکنی فرمانیه??✔

 2. سلام هدف شرکت ایران تخلیه رضایت شما عزیزان است

 3. سلام و خسته نباشید رفع گرفتگی توالت فرنگی انجام شد در فرمانیه بدون هیچ مشکلی واقعا مچکریم ازتون??????

 4. سلام تشکر از شما عزیزان که اعتماد دارید و از خدمات شرکت ایران تخلیه استفاده میکنید.

 5. سلام و وقت بخیر به شما بزرگوران در منطقه فرمانیه کارتون خوبه .مطالب سایتتون هم عالس بود و استفاده کردیم????????

 6. سلام به شما عزیز دل.خواهش میکنم دوست محترم وامیدواریم از خدمات ما راضی بوده باشید و مشتری همیشگی ما شوید.

 7. خدمات ایران تخلیه نسبت به برچسبای تبلیغات عالی بود‌ واقعا خیلی خوبه ک سایت دارین و میشه استفاده کرد.برچسبای تبلیغاتی پدرمونو در اورده واقعا.از اقای شاهرودی تشکر میکنم کار لوله بازکنشون خوب بود

 8. خیلی تشکر از شرکت ایران تخلیه بابت سایت خوب و کادرشون🤍🤍🤍

 9. رفع گرفتگی لوله سینک به خوبی انجام شد فک نمیکردیم اینقد کارتون تمیز و فوری باشه👌🏿❣
  امیدوارم همچنان در فرمانیه خدماتتون ادامه دار باشه ممننون و تندرست باشید
  💙🙇‍♂️💙🙇‍♂️💙🙇‍♂️

 10. سلام سایتتون رو یکی از همسایه ها پیشنهاد دادن برای گرفتگی لوله تماس بگیریم فردا تشریف میارید ؟؟؟؟

 11. سلام و عرض ادب اقای اصفر فر بله ایشالا تماس بگیرید نیم ساعت دیگه برای خدمات رسانی خدمتتون میرسن.

 12. سلام با عرض خسته نباشید و تشکر از لوله بازکنی در فرمانیه ایران تخلیه.
  تو خیابان دیباجی هستیم مشکل گرفتگی فاضلاب داریم شماره شعبه فرمانیه رو میخواستم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: کپی برداری ممنوع است