بازکردن انواع لوله با دستگاه پیشرفته✔ارائه فاکتور+بعد از اتمام کار سرویسدهی زیر ۲۰ دقیقه🛵

لوله بازکنی مجیدیه تهران ☎️ 22778568 با فاکتور قیمت پایین |15دقیقه ای فوری

ایران تخلیه » لوله بازکنی مجیدیه تهران ☎️ 22778568 با فاکتور قیمت پایین |15دقیقه ای فوری
لوله بازکنی مجیدیه

راهنمای مطالعه

4.8/5 - (241 امتیاز)

لوله بازکنی مجیدیه

آیا در مجیدیه زندگی می کنید و با مشکل گرفتگی لوله ها مواجه شده اید؟ آیا به دنبال یک شرکت لوله بازکنی مطمئن هستید تا بتواند گرفتگی لوله ها را از بین ببرد پیشنهادی که ما به شما می دهیم تماس گرفتن با لوله بازکنی مجیدیه تهران است این لوله بازکنی با دارا بودن بهترین امکانات و نیروها می‌تواند مشکل شما را در هر زمینه ای که مرتبط با شرکت های لوله بازکنی است حل کند. در این مطلب سعی داریم تا شما را بیشتر با لوله بازکنی مجیدیه و خدمات آن آشنا کنیم، پس تا پایان ما را همراهی کنید.

لوله بازکنی ارزان در مجیدیه تهران

یکی از بهترین لوله بازکنی هایی که در مجیدیه تهران مشغول به فعالیت است و تمامی خدمات خود را بر اساس نرخ هایی که توسط اتحادیه به آنها اعلام شده است از مشتریان دریافت می کند لوله بازکنی ایران تخلیه است. این لوله بازکنی با دارا بودن بهترین ابزارهای کاری تمامی خدمات خود را به مشتریان ارائه می دهد. اگر با مشکل بالا زدن چاه توالت، پر شدن چاه فاضلاب، گرفتگی لوله و مواردی از این قبیل روبرو شده‌اید بدون هیچ اتلاف وقت و بدون هیچ نگرانی می توانید با لوله بازکنی ایران تخلیه تماس حاصل کنید.

لوله بازکنی سریع برای مجیدیه

همانطور که شما هم می دانید یکی از مهمترین مواردی که هر شرکت لوله بازکنی باید روی آن تمرکز داشته باشد ارسال فوری نیروها است. نیروها و سرویسکاران شرکت لوله باز کنی باید در کمتر از نیم ساعت خود را به منطقه اعلام شده توسط مشتری برساند تا خسارتی که به مشتریان وارد شده است بیشتر نشود. اقدام سریع سرویسکاران می تواند خیلی فوری به رفع مشکل مشتریان کمک کند. در صورتی که در مجیدیه تهران زندگی می کنید و نیاز دارید یک شرکت لوله بازکنی تهران خیلی سریع به کمک شما بیاید، پس همین حالا با لوله بازکنی ایران تخلیه تماس بگیرید.

لوله بازکنی مجیدیه
لوله بازکنی مجیدیه

لوله بازکنی مجیدیه با خدمات عالی برای مشتریان محترم

محله مجیدیه واقع در شرق تهران توسط بزرگراه رسالت به دو بخش مجیدیه شمالی و مجیدیه جنوبی تقسیم شده است. نکته جالب درباره این محله، تفاوت منطقه‌ی دو بخش شمالی و جنوبی آن است. در واقع مجیدیه شمالی در منطقه ۴ و مجیدیه جنوبی در منطقه ۸ شهرداری تهران قرار دارد.

مجیدیه از شمال به بزرگراه زین‌الدین، از جنوب به مسیل باختر، از شرق به خیابان کرمان و از غرب به بزرگراه صیاد شیرازی محدود می‌شود. با این وجود می‌توان گفت مجیدیه محله خوش‌مسیری محسوب می‌شود و دارای دسترسی بسیار خوبی به سایر نقاط شهر است. اگر بخواهید با وسیله شخصی تردد کنید می‌توانید از بزرگراه سردار سلیمانی (رسالت) و خیابان استاد حسن بنا وارد مجیدیه شوید. در ضمن خیابان‌های کرمان، گلبرگ، مسیل باختر و ریحانی خیابان‌های اصلی برای دسترسی به این محله هستند. از طریق بزرگراه امام علی هم می‌توانید تا محله‌هایی مثل دارآباد، آجودانیه، شیان و لویزان بروید. همین دسترسی خوب و موقعیت مکانی خاص باعث شده افراد زیادی مشتاق خرید خانه در مجیدیه باشند.

بازکردن انواع لوله در مجیدیه:رفع گرفتگی لوله پارکینگ ،کفشور ،زیر سینک ،توالت فرنگی و ایرانی ،فاضلاب ،ناودان ،حیاط ،آشپزخانه ، شماره لوله بازکنی مجیدیه :02122778568
رفع گرفتگی لوله با کادر متخصص :بازکردن انواع لوله در مجیدیه با کادر آموزش دیده. ضمانت لوله بازکنی مجیدیه تهران :رفع گرفتگی لوله بصورت 100% و ضمانت با فاکتور.

لوله بازکنی مجیدیه

لوله بازکنی مجیدیه برای رفع مشکل بالازدگی توالت

بالا زدن چاه توالت یکی از بدترین مشکلاتی است که می‌تواند در منزل یا اداره یا هر جای دیگری رخ دهد. برای اینکه بتوان این مشکل را خیلی سریع رفع کرد، نیاز است تا با یک شرکت لوله بازکنی معتبر تماس بگیرید تا خیلی فوری نیروهای خود را اعزام کند و این مشکل را حل کند. برای رفع مشکل بالا زدگی توالت می توانید روی شرکت لوله بازکنی ایران تخلیه حساب باز کنید.

لوله بازکنی مجیدیه مطمئن و تضمینی

زمانی که مشتریان با مشکلاتی که در حیطه کاری شرکت های لوله بازکنی است، مواجه می شوند، همواره به دنبال یک شرکت لوله بازکنی مطمئن و تضمینی هستند. اما مطمئن و تضمینی را شاید بتوانیم این گونه معنا کنیم که شرکت لوله بازکنی که بتواند تمامی کارهای خود را بدون هیچگونه ایرادی انجام دهد، یک شرکت لوله بازکنی مطمئن است.

 علاوه بر این شرکت لوله بازکنی باید این ضمانت را به مشتریان بدهد که در صورتی که پس از رفع مشکل باز هم اتفاق و مشکلی که رخ داده بود، باز گردد و دوباره مشکل در همان نقطه ایجاد شود، شرکت لوله بازکنی مجیدیه باید تمام مبلغ یا که از مشتری دریافت کرده است و عودت دهد. یکی از شرکت های لوله بازکنی مطمئن و معتبر ای که در منطقه مجیدیه هم اکنون در حال فعالیت است، لوله بازکنی ایران تخلیه است. در صورتی که نیاز دارید تا یک لوله بازکنی مطمئن به کمک شما بیاید همین حالا با این شرکت ارتباط برقرار کنید.

لوله بازکنی مجیدیه تخصص برای رفع گرفتگی کفشور حیاط

اساساً کفشورهای حیاط و پارکینگ زمانی که دچار گرفتگی می شوند یکی از سخت ترین گرفتگی هایی که در منزل به وجود می‌آید را ایجاد خواهند کرد.  دلیل این سخت بودن گرفتگی را مرتبط با این موضوع باید بدانیم که کارهایی که در حیاط و پارکینگ صورت می‌گیرد به صورت متداول مواردی بوده که در ارتباط با ساختمان هستند. از این رو ممکن است در کف شور حیاط یا پارکینگ سنگ، کلوخ، شن، سیمان و غیره ریخته شود و زمانی که این مواد روی هم انباشته می‌شوند گرفتگی های سختی را به وجود می آورند. این گرفتگی ها از طریق راه های ساده و تلمبه های دستی معمولی برطرف نخواهد شد. برای اینکه بتوانیم کفشور حیاط و پارکینگ را باز کنیم و آنها مثل روز اول کار خود را انجام دهند، لازم است تا با یک شرکت لوله بازکنی معتبر تماس گرفته شود. لوله بازکنی ایران تخلیه می تواند از طریق تجهیزات بسیار پیشرفته‌ای که دارد گرفتگی کفشور حیاط منزل شما را برطرف کند.

لوله بازکنی مجیدیه ایران تخلیه که این شرکت را از دیگر شرکت‌های هم‌صنف خود متمایز کرده است. ما در این مرحله به بررسی ویژگی‌های این شرکت می‌پردازیم:

 • استفاده از تجهیزات و تکنیک‌های مدرن:

نمایندگی شرکت ایران تخلیه برای لوله بازکنی مجیدیه از به روز ترین تجهیزات دنیا در این حرفه استفاده می‌کند. این تیم همواره سعی دارد کارکنان و نیروهای خود را با بهترین روش‌های جدید آشنا کند تا بتواند خدمات بهتری به شما مشتریان عزیز ارائه دهند.

 • تجربه و تخصص بالای تکنسین‌ها:

شرکت لوله باز کنی ایران تخلیه در انتخاب تکنسین‌های خود وسواس بالایی به خرج می‌دهد ‌تا بتواند رضایت مشتریان خود را جلب کند. تمامی نیروهای شرکت لوله بازکنی ایران تخلیه دارای بالاترین تجربه و تخصص می‌باشند و در انجام کار خود بهترین عملکرد خود را به شکل کاملا ماهرانه ارائه می‌دهند.

 • قیمت مناسب و به‌صرفه:

تیم ایران تخلیه همواره به فکر مشتریان خود است و به همین دلیل، در ارائه قیمت به مشتری سعی دارد پایین‌ترین قیمت را به آن‎‌ها، رضایت داشته باشند. شرکت لوله باز کنی ایران تخلیه با انجام خدمات تخصصی با قیمت مناسب و مقرون به‌صرفه به یکی از بهترین شرکت‌ها در حوزه تخصصی خود تبدیل شده است.

 • ارائه خدمات سریع و فوری:

تیم لوله باز کنی ایران تخلیه در محله مجیدیه در سریع ترین زمان ممکن به محل مورد نظر شما می‌رسند و خیلی فوری عملیات خود را انجام می‌دهند. این شرکت لوله باز کنی با ارائه خدمات فوری و سریع به معروف‌ ترین شرکت لوله بازکنی تهران شناخته شده است.

 • پاسخگویی سریع شرکت:

شرکت لوله بازکنی ایران تخلیه به صورت خیلی سریع و فوری به امورات مورد نیاز شما پاسخ می‌دهد و در سریع ترین زمان ممکن به محل مورد نیاز شما می‌رسند.

 • پاسخگویی شبانه روزی:

نمایندگی تیم لوله باز کنی ایران تخلیه در محله مجیدیه به شکل بیست و چهار ساعته و شبانه روزی خدمات خود را ارائه می‌دهند. همچنین شما می‌توانید در روزهای تعطیل نیز از خدمات این تیم استفاده کنید. به طور کلی، شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در روزهای تعطیل از خدمات شرکت لوله بازکنی ایران تخلیه استفاده کنید.

 • رزومه بالا:

اگر شما در محله مجیدیه دچار مشکل گرفتگی لوله فاضلاب شده‌اید، می‌توانید با خیالی آسوده از خدمات شرکت ایران تخلیه استفاده کنید. شرکت لوله باز کنی ایران تخلیه بیش از 10 سال با ارائه خدمات با کیفیت و قیمت مناسب، همواره رضایت مشتریان خود را جلب کرده و دارای رزومه‌ی درخشانی می‌باشد.

نحوه تماس با لوله بازکنی مجیدیه

اگر گرفتگی لوله‌ های فاضلاب یا توالت برای شما پیش آمد برای دریافت خدمات ما کافیست با شماره 02122778568 تماس بگیرید. کارشناسان ایران تخلیه در اسرع وقت، مشکل لوله بازکنی شما عزیزان حل خواهند کرد.

نکات مهم قبل از تماس

* از شرکت‌های لوله بازکنی معتبر که دارای مجوز از اتحادیه هستند، استفاده کنید.
* قبل از انجام کار، از قیمت خدمات و نحوه انجام کار اطلاع کسب کنید.
* از شرکت لوله بازکنی بخواهید تا خدمات خود را با ضمانت ارائه دهد.

لوله بازکنی مجیدیه

قیمت لوله بازکنی مجیدیه چقدر است؟

در هر موردی و در هر خدمتی، یکی از مهم‌ترین مسائلی که همواره ذهن افراد را به خود درگیر می‌کند، هزینه ای است که باید بابت آن خدمات بپردازند. قیمت رفع گرفتگی لوله هم یکی از مواردی هست که همیشه از ابتدا مشتریان و افرادی که این مشکل برایشان پیش می‌آید به آن فکر می کنند. لازم است بدانید قیمت رفع گرفتگی لوله بستگی به شدت، نوع لوله، مدت زمانی که سرویس کار روی آن کار می‌کند و مواردی از این قبیل دارد. اما در هر صورت لازم نیست که نگران این باشید که هزینه بسیار گزافی از شما بابت رفع این مشکل گرفته می‌شود؛ زیرا لوله بازکنی مجیدیه در تهران، تمامی قیمت های خود را بر اساس تعرفه هایی که از طریق اتحادیه برای آنها به صورت بخشنامه ابلاغ شده است، از مشتریان دریافت می کنند.

دستگاه لوله بازکنی چیست؟

این روزها یکی از دستگاه هایی که در تمامی شرکت های لوله بازکنی مجیدیه از آن استفاده می شود، دستگاهی تحت عنوان دستگاه لوله بازکنی است. پیش از اینکه دستگاه لوله بازکنی وارد بازار شود و به مردم کمک کند تا سریعتر مشکلشان حل شود از فنر استفاده می‌شد. اما مشکلی که فنرها داشتند در ارتباط با این بود که هیچ گونه محفظه‌ای را دارا نبودند که هرگونه خطر احتمالی را بتواند برطرف کند و گاهی اوقات این فنر مشکلاتی را به بار می آورد. پس از اینکه دستگاه های لوله بازکنی به بازار وارد شدند بسیاری از خطراتی که فنر ها داشتند از بین رفت استفاده از دستگاه های لوله بازکنی اصلاً سخت نیست و به راحتی می‌توان از طریق دکمه هایی که روی آن قرار گرفته است کار مشتریان را راه انداخت. فنری که دستگاه لوله بازکنی دارد حاوی یک محفظه منحصربه‌فرد است که خطرات فنر را به صورت کامل از بین برده است. نیرویی که از طریق موتور به فنر وارد می‌شود، موجب خواهد شد که به راحتی هم گرفتگی باز شود.

لوله بازکنی مجیدیه

ویژگی های دستگاه برای لوله بازکنی مجیدیه

ویژگی های بسیار زیادی را می توانیم برای دستگاه های لوله بازکنی بیان کنیم لوله بازکنی مجیدیه با دارا بودن سابقه طولانی که در زمینه فعالیت های مرتبط با شرکتهای لوله بازکنی است تاکنون توانسته از بهترین وسایل و ابزار آلات استفاده کند یکی از وسایلی که این شرکت همواره در حال استفاده از آن است دستگاه لوله بازکنی است اما اگر شما هم قصد دارید که بدانید چرا شرکتهای لوله بازکنی از دستگاه لوله بازکن استفاده می‌کنند باید موارد زیر را ارائه داد.

 • این دستگاه وزنی بسیار سبک دارد و اصلاً لازم نیست که برای جابجایی و حمل آن چند نفر مشغول به کار شوند.
 • نیاز به باتری یا برق خاصی ندارد به راحتی می تواند از طریق برق شهری نیروی خود را تامین نماید.
 • بدون هیچ مشکلی میتواند خیلی راحت و گرفتگی هایی که در عمق ترین لایه لوله قرار گرفته اند را باز کند.
 • دستگاه های لوله بازکنی می توانند حتی سخت ترین گرفتگی ها را از بین ببرند و مشکل مشتری را به آسانی حل کنند.
 • برای هر کدام از مشکل هایی که می تواند باعث گرفتگی لوله شود دستگاه لوله بازکنی یک فنر مخصوص به خود را دارد.
 • دستگاه فنر زنی این قابلیت را دارد تا حتی اگر مشکل در طولانی ترین و بلندترین نقطه از لوله باشد آن را به راحتی باز کند؛ زیرا یک فنر بلند را نیز دارا است.
 • دستگاه های لوله بازکنی دارای محفظه های اختصاصی هستند که پس از اتمام کار فنر و وسایل لازم را میتوان در آن جمع کرد و نگه داشت.
 • از زمان آغاز کار تا زمانی که لوله باز می شود زمان زیادی لازم نیست و دستگاه لوله بازکنی به راحتی می تواند در کمترین زمان ممکن گرفتگی لوله را باز کند.

سرویس کاران لوله بازکنی ایران تخلیه با سابقه بسیار بالا

خوشبختانه در لوله بازکنی مجیدیه تمامی سرویسکاران دوره های آموزشی لازم را پشت سر گذاشتند سرویس کارانی که در این شرکت مشغول به کار هستند، همگی آداب مشتری مداری را به خوبی رعایت می‌کنند و تاکنون تمامی مشتریان از آنها راضی بوده اند. سرویسکاران و نیروهای شرکت لوله بازکنی مجیدیه دارای سابقه طولانی بسیار زیادی در حیطه کاری خود هستند، هر کدام از این سرویس کاران، تخصصی در زمینه حفر چاه، لایروبی چاه، باز کردن گرفتگی های لوله، تعیین محل درست ترکیدگی لوله و مواردی از این قبیل را دارند. این افراد در کوتاهترین زمان ممکن خود را به محلی که مشتریان اعلام کرده اند خواهند رساند و بر اساس آموزش‌هایی که دیده اند مشکل را حل خواهند کرد.

سابقه سرویسکاران شعبه مجیدیه بیش از 13سال سابقه
ارزانترین خدمات در مجیدیه فوری تضمین بافاکتور و کار تمیز
ضمانت شعبه لوله بازکن مجیدیه؟! تحویل لوله باز شده و بافاکتور اتحادیه
زمان رسیدن سرویسکار؟! کمتر از 20دقیقه در محل شما عزیزان
بازکردن لوله ها با دستگاه های؟! با فنر پمپ باد دستگاه واتر جت

برترین شرکت لوله بازکنی مجیدیه تهران با خدمات عالی

زمانی که لوله فاضلاب دچار گرفتی می‌شود، مشکلات بسیاری را برای خانواده و اهل ساختمان به وجود می‌آورد. از بوی نامطبوع گرفته تا آب گرفتگی و به وجود آمدن نم و رطوبت همه و همه باعث از بین رفتن رفاه می‌شود. موارد بسیاری وجود دارد که باعث گرفتگی لوله فاضلاب می‌شود به طوریکه گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه و گرفتگی لوله توالت فارسی متفاوت استو گاها برای باز کردن این لوله‌ها از دستگاه‌ها و تجهیزات مختلفی استفاده می‌شود. لوله بازکنی از جمله خدماتی است که ما ارائه می‌دهیم. محله مجیدیه شامل از سمت شمال به بزرگراه همت از سمت جنوب به مسیل باختر از سمت شرق به خیابان کرمان است. چنانچه در هر یک از محله‌ های مجیدیه نیاز به خدمات لوله بازکنی فوری دارید کافی است، همین حالا با ایران تخلیه تماس بگیرید تا در سریع‌ ترین زمان ممکن در محل مورد نظر شما حضور یابیم.

از جمله مشکلاتی که در همه ساختمان‌ های محله مجیدیه تهران با آن مواجه هستیم، گرفتگی لوله‌های فاضلاب است. لوله باز کن‌هایی از قبیل انواع اسیدهای لوله بازکنی برای حل این مشکل وجود دارد. اما تهیه و نگهداری آن کار مقرون به صرفه‌ای نیست و ممکن است راه‌حل قطعی برای رفع گرفتگی لوله در مجیدیه نباشد. بهترین راه حل رفع گرفتگی لوله، تماس با خدمات لوله بازکنی است. خدمات لوله بازکنی ایران تخلیه شامل خدمات مختلفی است که در قسمت زیر به شرح آن‌ ها می‌ پردازیم:

لوله بازکنی توالت فرنگی و فنر زدن در مجیدیه

توالت فرنگی‌ ها و چاه دستشویی نیز دچار گرفتگی می‌شود و وضعیت خوبی را به وجود نمی‌آورد. یکی از نشانه‌های گرفتگی توالت فرنگی این است که هنگام استفاده، پس از چند دقیقه کاسه توالت پر از آب فاضلاب می‌شود و بوی بدی به مشام می‌رسد. در این شرایط با اندکی صبر کردن ممکن است به آهستگی آب فروکش کند اما همین نشانه کافی است تا به گرفتگی توالت فرنگی پی ببرید. در این شرایط قبل از اینکه خودتان دست به کار شوید و انواع اسید‌های رفع گرفتگی را تست کنید، بهتر است با شرکت خدمات لوله بازکنی تماس بگیرید. چرا که با صرف هزینه‌ برای اسید لوله بازکنی، مشکل به صورت قطعی بر طرف نشده و گاها با انتشار بوی نامطبوع باعث مسمومیت افراد حاضر در ساختمان می‌شود. جتی در برخی موارد دیده شده است که این تجهیزات به کاسه توالت و لوله فاضلاب آسیب می‌زند. اما روش رفع گرفتگی توالت فرنگی چیست؟ ما در خدمات لوله بازکنی، گرفتگی توالت فرنگی را به وسیله فنر زدن رفع می‌کنیم. خدمات فنرزتی لوله فاضلاب مجیدیه کاملا بدون کثیف‌کاری و بدون کنده‌کاری انجام می‌شود. ما به شما اطمینان میدهیم که کار کاملا تمیز و بدون معطلی انجامی‌شود. فنر زدن توالت فرنگی در مجیدیه از بهترین روش‌های بازکردن چاه توالت است که باید کاملا اصولی انجام شود. لوله بازکنی مجیدیه با بهره گیری از تکنسین‌های خبره فنر زدن توالت فرنگی در مجیدیه را کاملا اصولی و با دقت انجام می‌دهند.

لوله بازکنی مجیدیه

لوله بازکنی مجیدیه چه خدماتی را به مشتریان ارائه می دهد؟

خدمات مختلفی را از لوله بازکنی مجیدیه تهران مشتریان دریافت می کنند. اگر بخواهیم تمامی این خدمات را برای شما بیان کنیم باید صفحات بسیار زیادی را پر کنیم. در ادامه با مهمترین خدماتی که این شرکت به مشتریان ارائه می‌دهد آشنا خواهیم شد.

 • رفع گرفتگی چاه های فاضلاب
 • برطرف کردن گرفتگی لوله شرکت ها منازل و رستوران ها
 • بیرون آوردن اشیایی که در فاضلاب افتاده اند
 • تخلیه کردن چاه
 • برطرف کردن گرفتگی چاه حمام
 • برطرف کردن نشتی لوله ها
 • ترمیم کردن چاه
 • مقاوم کردن چاه
 • لوله کشی آب
 • رفع گرفتگی توالت ایرانی و فرنگی

برای خدمات بیشتر شما عزیزان میتوانید از لوله بازکنی پونک ،لوله بازکنی نیاوران ،لوله بازکنی تجریش ،لوله بازکنی ولنجک ،لوله بازکنی جنت آباد استفاده کنید.

21 پاسخ

 1. خیلی خوب بود ممنون از لوله بازکنی مجیدیه♥️??

 2. صلام خسته نباشید برای بوی بد فاضلاب فنر میزنید؟

 3. سلام و درود در اکثرا مواقع پمپ تراکم هوا مورد استفاده قرار میگیرد ک جوابگو 100%تضمینی دارد.

 4. تخلیه چاه به خوب انجام شد مرسی از خدمات ایران تخلیه?????

 5. خیلی عالی خدمات تمیز و بدون کثیفی ارائه میدید مچکرم

  ♥️🌹♥️🌹♥️♥️♥️♥️♥️

 6. سلام حضور لوله بازکن خوب و سریع انجام شد در کل از کارشون رضایت داشتیم دستشم درد نکنه .اقای قمصری بودن فک کنم ممنون در کل ازشون ک مشکل گرفتی لوله سینکو برطرف کردن♥️♦️♥️

 7. سلام خواسم بدونم برای رفع گرفتگی توالت فرنگی استفاده میکنید!!؟ایا آسیب نمیزنه؟

 8. سلام راسش بعضی از لوله بازکن ها متاسفانه کم تجربه هستن و باعث آسیب زدن به توالت فرنگی میشن. شرکت ما برای توالت فرنگی پمپ باد را مورد استفاده قرار میده که جوایگوی 100% دارد.

 9. خیلی عالی خدمات لوله بازکنیتون خوب بود
  🤎🤎🤎🤎🤎🤎

 10. سلام از مجیدیه شمالی تماس گرفتم مشکل گرفتگی لوله آپارتمان داشتیم دستتون درد نکنه با فنر ۴۰ متری باز کردین و از سرویسکارتون اقای هاشمی ممنونم واقعا کمال تشکرو دارم و در کل ارزوی موفقیت برای پرسنل خوب شرکت ایران تخلیه💚💙💚💙💚💙💚💙💚💙💚

 11. سلام اولا خواسم از پرسنل محترمتون تشکر کنم تو مجیدیه که واقعا خوش برخورد بودن بعدم از لوله بازکنی آقای حقدوست که بسیار زحمت کشیدن ممنون از شرکت ایران تخلیه
  ⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘

 12. سلام از حسن بنا زنگ زدم خانوم کرمی دوست هستم دیشب برای رفع گرفتگی لوله سینک ظرفشویی ممنون میشم ی فاکتور برای بنده تو واتساپ ارسال نمایید برا صاحب خونه میخوایم با تشکر از شعبه لوله بازکنی مجیدیه شرکت ایران تخلیه
  💚⚘

 13. با عرض سلام و خسته نباشید به لوله بازکنی مجیدیه ایران تخلیه در مجیدیه خواستم تشکر کنم از شما بابت قیمت های بسیار خوبتون و طرز برخورد سرویسکارتون اقای عظیمی.

 14. سلام و عرض خسته نباشید دیشب تماس گرفتیم یکی از دوستان سایت ایران تخلیه رو معرفی کردن برا گرفتگی لوله زیر کفشور در طبقه ۲ ک خوشبختانه کارتون تمیز بود و راضی بودم در کل خواسم تشکر کنم از خدماتتون موفق باشید.

 15. سلام خانم بهشتی بله ممنون که خدمات ایران تخلیه را برای خدمات خود انتخاب کردین امیدواریم سایت ایران تخلیه مارو به دوستان و اشنایان پیشنهاد بدید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: کپی برداری ممنوع است