بازکردن انواع لوله با دستگاه پیشرفته✔ارائه فاکتور+بعد از اتمام کار سرویسدهی زیر ۲۰ دقیقه🛵

لوله بازکنی هفت تیر با فاکتور ☎️ 88038077 شبانه روزی فوری✔️

ایران تخلیه » لوله بازکنی هفت تیر با فاکتور ☎️ 88038077 شبانه روزی فوری✔️
لوله بازکنی هفت تیر

راهنمای مطالعه

4.9/5 - (77 امتیاز)

لوله بازکنی هفت تیر

با سلام به شما کاربران عزیز اگر از جمله افرادی هستید که در محدوده هفت تیر زندگی می‌کنید و لوله‌های شما در این منطقه دچار گرفتگی شده‌اند باید بگوییم که اصلا نگران نباشید چراکه به کمک سایت ایران تخلیه و با استفاده از خدمات لوله بازکنی این سایت می‌توانید به آسانی به رفع مشکل خود بپردازید. سایت ایران تخلیه با بیش از دو دهه تجربه توانسته تا در این‌ زمینه به صورت حرفه‌ای با به کارگرفتن تجهیزات پیشرفته و کادر مجرب، مشکلات لوله‌کشی و تخلیه چاه در مغازه‌ها، منازل، ساختمان‌ها و محل کار شما را رفع کند. شما می‌توانید با استفاده از سایت ایران تخلیه که یک منبع قابل اعتماد است مشکلات خود را حل کنید. سایت ایران تخلیه با خدمات لوله بازکنی خود در هفت تیر با تعهد و پشتوانه فنی قوی که دارد، تضمین می‌کند تا مشکلات شما را با حداقل اختلال و در سریع‌ترین زمان ممکن رفع کند. در این مقاله ما قصد داریم شما را به صورت کامل با خدمات لوله بازکنی هفت تیر توسط سایت ایران تخلیه آشنا کنیم برای آشنایی بیشتر با این موضوع در ادامه مطلب با ما همراه شوید.

لوله بازکنی هفت تیر چیست؟

به زبان عامیانه به فرآیند باز کردن و برطرف کردن مواد زائد از لوله فاضلاب، لوله بازکنی می‌گویند. مواد بیشتری موجب گرفتگی لوله فاضلاب و دستشویی و نیز سینک آشپزخانه می‌شوند، که بعضی اوقات با استفاده از مواد و محلول‌های شیمیایی می‌توان این مشکل را برطرف کرد. اما بعضی اوقات پیش می‌آید که مشکل با این روش‌ها قابل حل شدن نیست، در این صورت باید با استفاده از دستگاه‌های مخصوص جهت باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب دست به کار شد. گیر کردن سیمان، گیر و ماسه در سیفون توالت باعث گرفتگی لوله توالت می‌شوند. البته جهت باز کردن گرفتگی تمام لوله‌ها هر یک روش ویژه‌ای دارند.

به طور مثال در گرفتگی لوله دستشویی حاصل از قیر می‌بایست، مقداری نفت ریخته و پس از چند ساعت این مشکل حل می‌شود و سپس با پارچه‌ای نفت را جذب کرده و پشت سر آن باید آب جوش ریخت.

موقع گرفتگی لوله توالت با سیمان، مناسب‌ترین روش عوض کردن سیفون دستشویی است. زیرا باز کردن لوله با وسایل یا فنر سبب سوراخ شدن سیفون شده و سبب به وجود آمدن رطوبت به داخل محیط می‌شود که در این صورت می‌بایست برای رفع مشکل هزینه‌های بالایی را پرداخت کرد.

در کل بهتر است به جای اینکه خودتان برای مشکل لوله بازکنی دست به کار شوید از خدمات سایت ایران تخلیه استفاده کنید چراکه اگر خودتان برای رفع این مشکل اقدام کنید ممکن است با انجام یک اشتباه خودتان را به درد سر بیندازید بنابراین توصیه ما بر این است که از خدمات لوله باز‌کنی سایت ایران تخلیه استفاده نمایید تا بدون ایجاد هیچ گونه مشکلی، بتوانید به باز کردن لوله‌های گرفته شده در منزل یا هر مکان دیگری در هفت تیر بپردازید.

لوله بازکنی هفت تیر

مزیت‌های استفاده از خدمات لوله بازکنی هفت تیر تهران

استفاده از خدمات تعمیرات فاضلاب تهران و لوله بازکنی سایت ایران تخلیه در محدوده هفت تیر تهران یک سری مزیت‌هایی را دارد که این مزیت‌ها عبارتند از:

 • استفاده از خدمات لوله بازکنی هفت تیر تهران توسط سایت ایران تخلیه به صورت ۲۴ ساعته
 • یافتن لوله بازکن در محدوده هفت تیر در مدت زمان کم
 • با ضمانت بودن لوله بازکنی با پیگیری‌ های تیم پشتیبانی ایران تخلیه
 • حضور سر موقع لوله بازکن به محل
 • با مهارت بودن افراد لوله باز کن در خدمات لوله بازکنی در سایت ایران تخلیه
 • بکارگیری تجهیزات پیشرفته و برطرف کردن مشکل در کوتاه‌ترین مدت
 • با صرفه بودن هزینه لوله بازکنی نسبت به سایر رقبا

برای خدمات بیشتر از لوله بازکنی عباس آباد می باشد که برای ارائه ی خدمات به صورت شبانه روزی در خدمت شما مشتریان عزیز است.

راه و روش لوله بازکنی در خانه

اگر می‌خواهید به لوله بازکنی به کمک روش‌های خانگی بپردازید، در ابتدا یک ظرف آب جوش داخل لوله فاضلاب بریزید. یک سیم دراز و انعطاف پذیر را درون لوله فرو کنید و تا جایی که امکان دارد آن را به داخل فرو ببرید. اگر ذرات جامد موجب گرفتگی لوله شده باشند، در لوله حرکت می‌کنند و راه لوله به این ترتیب باز خواهد شد.

اگر می‌خواهید با درست کردن محلول لوله بازکنی خانگی به باز کردن لوله‌ها بپردازید، ابتدا نصف لیوان جوش شیرین را با یک لیوان سرکه مخلوط کنید و آن را درون چاه بریزید. سپس به اندازه دو کتری، آب جوش به درون لوله فاضلاب بریزید تا ذرات باقیمانده را شستشو دهد و به این ترتیب لوله‌ها باز شوند.

انواع خدمات لوله بازکنی در هفت تیر

این امکان وجود دارد که مشکلات بیشتری در رابطه با لوله کشی رخ دهد. به همین خاطر تنوع خدماتی که مراکز و شرکت‌های لوله بازکنی عرضه می‌دهند، متنوع است.

موقع گرفتگی لوله‌ها نشانه‌های اولیه نمایان می‌شوند. وجود بوی نامطلوب یکی از این نشانه‌ها می‌باشد. یکی از خدماتی که سایت ایران تخلیه در رابطه با خدمات لوله بازکنی ارائه می‌دهد، برطرف کردن بوی بد در لوله‌های فاضلاب است.

لازم به ذکر است که ساختمان‌ها و برج‌هایی در هفت تیر تهران که تعداد واحدهای بیشتری دارند، بيشتر از همه به خدمات لوله بازکنی توسط سایت ایران تخلیه نیازمندند.

لوله فاضلاب دستشویی در خانه‌ها و ادارات دائما دچار گرفتگی می‌شود. حل کردن مشکل گرفتگی لوله‌ها توسط دستگاه و یا فنر لوله بازکنی، در هفت تیر نیز توسط این مرکز انجام می‌گردد.

از جمله سایر مشکلات رایج، گرفتگی لوله و مجرای توالت فرنگی در ساختمان‌ها می‌باشد. با یاری خواستن از مراکز خدمات لوله بازکنی سایت ایران تخلیه، این نوع گرفتگی برطرف خواهد شد.

سینک ظرفشویی نیز اکثر مواقع دچار گرفتگی می‌شود، چرا که در هنگام ظرف شستن، باقیمانده‌های غذا وارد لوله ظرفشویی می‌شوند. در این لحظه استفاده از خدمات لوله بازکنی سایت ایران تخلیه بهترین گزینه برای رفع این مشکل می‌باشد.

بالا زدن چاه فاضلاب و گرفتگی لوله‌ها در تمام ساعات شبانه روزی ممکن است اتفاق بیفتند. ساکنین محله هفت تیر در هر ساعتی از روز و شب می‌توانند از خدمات لوله بازکنی سایت ایران تخلیه در محدوده هفت تیر استفاده کنند.

از دیگر شعبات ما مانند لوله بازکنی ونک که به صورت 24ساعته فعالیت دارد.

لوله بازکنی هفت تیر

هزینه خدمات لوله بازکنی میدان هفت تیر

هزینه خدمات لوله بازکنی هفت تیر به عوامل گوناگونی بستگی دارد. بنابراین این هزینه در موارد گوناگون، متغیر است. اتحادیه لوله بازکنی با در نظر گرفتن همه جوانب، کار قیمت گذاری فعالیت‌های لوله بازکنی را انجام می‌دهد. عواملی که در تعیین قیمت خدمات لوله بازکنی توسط سایت ایران تخلیه تاثیر گذار هستند شامل موارد زیر می‌باشند:

 • یکی از موثرترین عوامل در هزینه لوله بازکنی تهران عدم نیاز و یا نیاز به کندن محیط لوله‌ای که گرفته شده است، می‌باشد.
 • عامل دیگر طول لوله‌هایی است که دچار گرفتگی شده‌اند.
 • نوع فنر به کار گرفته شده در خدمات لوله بازکنی، از موارد دیگری است که در هزینه لوله بازکنی تاثیر می‌گذارد.
 • هزینه دستگاه لوله بازکنی که برای شما مورد استفاده قرار می‌گیرد نیز در هزینه این خدمات تاثیرگذار می‌باشد.
 • از دیگر عوامل تعیین کننده هزینه خدمات لوله بازکنی، تعداد لوله‌هایی می‌باشد که به فنر زنی نیاز دارند.
 • اگر میزان گرفتگی بیشتر و سخت‌تر باشد، هزینه خدمات لوله بازکنی مسلما افزایش خواهد یافت.

لازم به ذکر است که هنگام انتخاب مراکز لوله بازکنی هفت تیر تهران باید به هزینه آن دقت کنید تا هم هزینه‌ی منصفانه‌ای دریافت کنند و هم کیفیت کار بهتری داشته باشند.

برای رفع گرفتگی انواع ترفندهای رفع گرفتگی لوله از لوله بازکنی ستارخان هم میتوانید در صورت نیاز استفاده کنید.

بازکردن انواع گرفتگی لوله لوله حمام فرنگی ایرانی ناودان پارکینگ سینک کفشور
تایم خدمات رسانی در هفت تیر سرویسدهی با کمتر از 20دقیقه انجام مبشود
ضمانت کاری ایران تخلیه چیست؟ تحویل لوله باز شده و بافاکتور  رسمی اتحادیه
سرویسدهی کل محله شما عزیزان شبانه روزی با کادری کاملا با تجربه
بازکردن لوله ها با دستگاه های؟! با فنر پمپ باد دستگاه واتر جت

لوله بازکنی شبانه روزی ایران تخلیه در هفت تیر

 شرکت ایران تخلیه به عنوان یک شرکت لوله بازکنی شبانه روزی، آماده خدمات رسانی به شما عزیزان هستیم. انسداد لوله‌ها می‌تواند در هر ساعت از شبانه روز اتفاق بیفتد و ما در این مواقع آماده به خدمت رسانی هستیم.

ما با استفاده از تجهیزات پیشرفته و تیمی مجرب و حرفه‌ای، خدمات لوله بازکنی را در سریع‌ترین زمان ممکن به شما ارائه خواهیم داد. تضمین می‌کنیم که خدمات ما با کیفیت بالا و قیمت مناسبی ارائه خواهد شد.

آیا شما با انسداد لوله‌ها مواجه هستید؟ آیا لوله‌های شما دچار مشکل شده‌اند؟ اگر پاسخ شما بله است، با ما تماس بگیرید. تیم ما در هر ساعت از شبانه روز آماده به خدمت رسانی به شما عزیزان هستند.

سوال: چگونه می‌توانید با شما تماس بگیریم؟

جواب: شما عزیزان می‌توانید با شماره تماس‌های زیر با ما تماس حاصل نمایید:02188038077

آیا قیمت خدمات شما برای لوله بازکن هفت تیر در شبانه روز بیشتر است؟

بله، معمولا قیمت خدمات لوله بازکنی در شبانه روز بیشتر از روزهای عادی است. دلیل این موضوع این است که خدمات شبانه روزی نیاز به تیمی از کارکنان و تجهیزات اضافی دارند که برای تامین این نیازها باید هزینه بیشتری صرف شود.

اما در شرکت ایران تخلیه قیمت خدمات لوله بازکنی در شبانه روز نسبت به روزهای عادی، با توجه به رقابت با سایر شرکت‌ها، بسیار مناسب و رقابتی است. هدف ما ارائه خدمات با کیفیت بالا و قیمت مناسب به مشتریان عزیز است.

در هر صورت، هزینه خدمات لوله بازکنی شبانه روزی بسته به میزان انسداد و نیاز به تعویض قطعات، ممکن است متفاوت باشد. برای اطلاع از قیمت دقیق خدمات، می‌توانید با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما برای شما یک برآورد قیمت ارائه دهند.

نحوه رفع گرفتگی لوله در مراکز لوله بازکنی هفت تیر

باز کردن لوله‌های فاضلاب در هفت تیر به کمک راه‌های گوناگونی انجام می‌گیرد. ابتدا‌یی‌ترین و اولین روش، بکارگیری روش تلمبه دستی می‌باشد که برای گرفتگی سطحی لوله‌ها در هفت تیر از این روش استفاده می‌شود.

بکار بردن انواع فنر، یکی دیگر از راه‌های کاربردی خدمات لوله بازکنی هفت تیر توسط سایت ایران تخلیه می‌باشد. به دلیل اینکه فنر زنی صدمه‌ای به لوله‌های ساختمان وارد نمی‌کند، این طریقه درهفت تیر  بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد. این فنرها که مخصوص باز کردن لوله‌ها هستند، دارای ویژگی انعطاف پذیری هستند و متغیر بودن طول آن موجب آسان‌تر شدن کار می‌شود.

از دیگر‌ روش‌های لوله بازکنی، استفاده از فشار زیاد هوا است. اگر لوله‌های شما از خاک پر شده باشند، این روش بهترین پاسخ را می‌دهد. دستگاهی که به این منظور در خدمات لوله بازکنی سایت ایران تخلیه به کار می‌رود، دستگاه ویژه‌ای است که دارای مخزن هوای متراکم بوده و یک عقربه نشانگر دارد که نشان دهنده میزان فشار هوا می‌باشد.

شما عزیزان از خدمات لوله بازکنی سهروردی ،لوله بازکنی جردن ،لوله بازکنی یوسف آباد هم میتوانید در صورت لازم استفاده کنید.

12 پاسخ

 1. عالی بود.ممنون از ایران تخلیه??

 2. ممنون از لوله بازکنی هفت تیر همه چی اوک و خوب انجام شد??♥️

 3. خوب و به موقع انجام سد تشگر از ایران تخلیه?

 4. ممنون از شما.خداروشکر رضایت داشتید

 5. سلام از شرکت ایران تخلیه بسیار ممنونم بابت سایت خوبشون و ارائه خدمات لوله بازکنی هفت تیر .رفع گرفتگی لوله کفشور خوب انجام شد بسیار ممنون🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹👌🏿

 6. از خدمات خوب هفت تیر مچکرم👏💛کار فنرزنی لوله کفشور تمیز بود دستتون درد نکنه

 7. سلام جلالی هستم خانمم برای گرفتگی لوله سرویس بهداشتی تماس گرفته بسیار راضی بودیم از خدماتتون بدون کثیفی و بدون خرابی انجام شد ممنون از لوله بازکنی هفت تیر ایران تخلیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: کپی برداری ممنوع است