بازکردن انواع لوله با دستگاه پیشرفته✔ارائه فاکتور+بعد از اتمام کار سرویسدهی زیر ۲۰ دقیقه🛵

لوله بازکنی خیابان عباس آباد بافاکتور 88038077☎️ 20دقیقه ای ✔️

ایران تخلیه » لوله بازکنی خیابان عباس آباد بافاکتور 88038077☎️ 20دقیقه ای ✔️
لوله بازکنی عباس آباد

راهنمای مطالعه

4.8/5 - (294 امتیاز)

لوله بازکنی عباس‌ آباد

پیش از ساخت دستگاه‌های پیشرفته لوله بازکنی، تعمیرکاران فعال در این حوزه از فنر و دریل به منظور باز کردن لوله‌های انسداد یافته استفاده می‌کردند. اگر چه در برخی موارد هنوز هم با استفاده از فنر و دریل اقدام به باز کردن لوله‌ها می‌کنند اما استفاده از دستگاه‌های مخصوص برای این عمل دارای مزایایی است که نمی‌توان از آن چشم‌پوشی کرد. در این مقاله مطالبی در خصوص لوله بازکنی عباس آباد و موضوعات پیرامون آن جمع‌آوری کرده‌ایم تا در اختیار شما عزیزان قرار دهیم، از این رو توصیه می‌کنیم حتما تا پایان ارائه این مطلب همراه ما باشید.

لوله بازکنی عباس آباد چیست؟

به طور کلی لوله بازکنی فرآیندی است که با استفاده از آن انسداد و گرفتگی لوله‌ها برطرف شده و عبور جریان آب و مواد را آسان می‌کند. به منظور باز کردن لوله‌ها باید از دستگاه لوله بازکن استفاده شود تا در کم‌ترین زمان ممکن و عدم آسیب به دیواره‌های لوله انسداد موجود بر طرف شود.

همان‌طور که در ابتدای مقاله اشاره کردیم در گذشته برای باز کردن لوله‌ها از فنر و دریل استفاده می‌کردند، به این منظور فنر لوله بازکن را روی دریل قرار می‌دادند و دریل با سرعت زیاد همراه با چرخش فراوان اقدام به رفع انسداد لوله‌ها می‌نمود. این روش دارای معایبی از جمله برخورد به دیواره‌های لوله‌ها است که در نهایت موجب پارگی آن‌ها می‌شود.

با گذشت زمان و ورود دستگاه‌های پیشرفته و مخصوص لوله بازکنی که قابلیت باز کردن آسان و راحت لوله‌های فاضلاب را دارد موجب خشنودی اغلب تعمیرکاران و مشتریان شده است. دستگاه لوله بازکنی مناسب‌ترین روشی است که می‌توان برای باز کردن لوله‌های انسداد یافته از آن بهره‌مند شد. این دستگاه دارای موتور و فنر مخصوصی است که در کم‌ترین زمان ممکن و به راحتی هرگونه گرفتگی و انسداد در لوله‌ها را بر طرف می‌کند.

موتور این دستگاه نیروی محرکه مورد نیاز را تامین کرده و فنر با استفاده از همان نیرو لوله‌های دارای گرفتگی را به سهولت باز می‌کند. در بسیاری از موارد ممکن است شما متوجه گرفتگی و انسداد لوله‌های منازل خود نباشید، بدین منظور توصیه می‌شود هر چند ماه یکبار از تعمیرکاران بخواهید تا اقدام به رفع انسداد و آلودگی‌های لوله منازل شما نمایند.

به طور کلی اغلب لوله‌های فاضلاب از سه تا شش ماه نیازمند رفع انسداد و گرفتگی‌های موجود هستند که این عمل توسط دستگاه لوله

بازکنی در سریع‌ترین زمان ممکن انجام می‌شود. ممکن است از خود بپرسید چگونه می‌توانید متوجه انسداد و گرفتگی لوله‌ها شوید تا اقدام به باز کردن انسداد کنید، از این رو در این بخش شما را با علائم گرفتگی در لوله‌ها آشنا می‌نماییم که عبارتند از :

 • ایجاد بوی بد و نامطبوع
 • عدم خروج آب از سینک
 • بالا زدن آب از توالت

  شما عزیزان می‌توانید به منظور کسب اطلاعات بیش‌تر در خصوص عمل لوله بازکنی از لوله بازکنی بهشتی شوید و اطلاعات مورد نیاز خود را به دست آورید.

بهترین لوله بازکنی عباس آباد با تضمین فاکتور

احتمالا برای اکثر شما مشتریان عزیز مهم است که بدانیم مراحل لوله‌ بازکنی یک شرکت خدماتی مانند شرکت بنام ایران تخلیه به چه صورت است تا آمادگی لازم را برای بهره‌مندی از خدمات شرکت را داشته باشیم و در ادامه کلیات مراحل لوله بازکنی ایران تخلیه را برای شما عزیزان شرح خواهیم داد.

 1. در مرحله اول اعضای تیم اعزام شده تمامی سیستم آب و فاضلاب محل مورد نظر را بررسی و نقاط دارای گرفتگی جزئی تا کامل را مشخص می‌کنند.

 2. پس از این مرحله به منظور جلوگیری از کثیف شدن یا خسارت احتمالی وسایل و تجهیزات موجود در محل را تا جایی که لازم است کنار گذاشته و فاصله لازم را ایجاد می‌کنند.

 3. در قدم سوم با تشخیص دلیل گرفتگی و شدت آن سعی می‌کنند که از ابزار ابتدایی و روش‌های ساده‌تر برای رفع انسداد استفاده کنند.

 4. در مرحله بعد اگر گرفتگی در عمق زیاد و با شدت بالا باشد از ابزار تخصصی مانند فنر برقی، دستگاه ساکشن و… گرفتگی ایجاد شده را برطرف می‌کنند.

 5. در قدم بعدی برای حذف بوی بد فاضلاب و از بین بردن حشرات فاضلابی ممکن است با مواد تخصصی لوله‌های مورد نظر را شستشو و پاکسازی کنند.

 6. در مرحله ششم برای اطمینان از عدم گرفتگی، تمامی مجراها و لوله‌های موجود در واحد ساختمانی چک می‌شوند.

 7. در نهایت به عنوان مراحل پایانی اگر کثیفی جزئی هنگام لوله بازکنی ایجاد شده باشد تیم حاضر به طور کامل محیط را پاکسازی و به شکل مرتب به شما تحویل می‌دهند.

در ضمن پس از این مراحل و برطرف شدن کامل گرفتگی لوله‌های فاضلاب، اعضای تیم مشاوره لازم در خصوص جلوگیری از گرفتگی مجدد لوله‌ ها و نکات مهم هنگام گرفتگی را برای شما توضیح خواهند داد و به این ترتیب شما از یک مشاوره حرفه‌ای نیز بهره‌مند خواهید شد.

پوشش دهی کل محله عباس آباد تهران شبانه روزی:

سهروردی ، بهشتی ،خیابان قنبر زاده ،خیابان مطهری ،خیابان یوسفیان ، خیابان صابونچی ،نیلوفر ، میدان آرژانتین ،سنایی ، حشمتیه ،هویزه …

لوله بازکنی عباس آباد

دستگاه لوله بازکنی چیست؟

دستگاه لوله بازکنی یک محصول کاربردی با ساز و کاری ساده است که هنگام بروز انسداد در لوله‌ها به کار گرفته می‌شود. این دستگاه با استفاده از موتور قدرتمند و فنر انعطاف‌پذیر خود به راحتی وارد لوله‌ها شده و انسداد و گرفتگی موجود را در کسری از دقیقه

بر طرف می‌کند. لازم به ذکر است این دستگاه دارای ویژگی‌هایی مفیدی است که کار با آن را برای مصرف‌کننده آسان می‌کند و اغلب افراد می‌توانند طرز کار آن را به راحتی یاد بگیرند.

از طرفی به علت انعطاف‌پذیری فنر این دستگاه، لوله بازکن به تمامی بخش‌های لوله انسداد یافته دسترسی پیدا می‌کند و می‌تواند تمامی گرفتگی‌ها را رفع نماید. برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های کاربردی دستگاه لوله بازکن عبارتند از :

 • به دلیل ابعاد و اندازه مناسب کاملا قبل حمل است.
  • فنر آن کاملا انعطاف‌پذیر بوده و قابلیت دسترسی به تمام نقاط لوله را دارد.
  • دارای سر فنرهایی با سایزهای مختلف است.

  برای شروع به کار کردن دستگاه لوله بازکن ابتدا باید آن را به پریز برق متصل کنید سپس سر فنر با سایز مورد نیاز را به سر فنر دستگاه وصل نمایید. پس از آن فنر این دستگاه را به آرامی وارد محفظه لوله فاضلاب کنید تا انسداد و گرفتگی‌ها را بر طرف کند.

  فراموش نکنید سر فنر را آنقدر در لوله پایین ببرید تا به گرفتگی‌ها و انسداد برخورد کند، حال زمان آن است که دستگاه را روشن نمایید.

  چنانچه با طرز کار این محصول کاربردی آشنایی ندارید می‌توانید با مراجعه به سایت لوله بازکنی عباس آباد تهران اطلاعاتی در این خصوص به دست آورید.

اجزاء و قطعات لوله بازکنی

با نگاهی کلی به اغلب دستگاه‌های تولیدی به منظور باز کردن انسداد لوله‌ها در می‌یابیم که قطعات تشکیل‌دهنده این محصولات شامل یک موتور الکتریکی و یک فنر بلند است. موتور دستگاه لوله بازکنی با

استفاده از جریان برق شروع به فعالیت می‌کند و موجب تحرک دورانی فنر می‌شود تا انسداد و گرفتگی‌ها را از بین ببرد.

لازم به ذکر است اغلب شرکت‌های تخلیه چاه و فاضلاب نیز از این دستگاه لوله بازکنی استفاده می‌کنند و از کاربردهای مفید آن بهره‌مند می‌شوند. توصیه ما به شما این است که در صورت مواجه شدن با انسداد لوله‌ها و پیش از اقدام خودسرانه با کارشناسان مجموعه لوله بازکنی عباس آباد ارتباط برقرار کنید. با برقراری ارتباط آنلاین با این مجموعه می‌توانید از خدمات گسترده تکنسین‌ها و مشاوره‌های ویژه کارشناسان حاضر در این مجموعه بهره‌مند شوید.

لوله بازکنی تجریش شعبه دیگر ایران تخلیه در تهران است.

لوله بازکنی عباس آباد

 

انواع بهترین روش ها برای لوله بازکن عباس آباد

چنانچه با گرفتگی لوله‌های حمام، دستشویی، ظرفشویی و غیره روبه‌رو شده‌اید در این بخش ما را همراهی کنید تا به معرفی انواع روش‌های لوله بازکنی بپردازیم. روش‌های فراوانی برای بر طرف کردن انسداد لوله‌ها وجود دارند که هر کدام از آن‌ها باید مطابق شدت گرفتگی لوله مورد استفاده قرار گیرند. به طور کلی مهم‌ترین روش‌های لوله بازکنی از گذشته تا به امروز عبارتند از :

 • لوله بازکنی با استفاده از محلول‌های شیمیایی
 • لوله بازکنی با فنر برقی
 • لوله بازکنی با دستگاه تراکم هوا
 • لوله بازکنی دستی یا به اصطلاح لوله بازکنی با استفاده از تلمبه دستی
 • لوله بازکنی با استفاده از دیلم

فراموش نکنید پیش از آنکه خودسرانه اقدام به رفع انسداد لوله‌های مورد نظر کنید بهتر است ابتدا میزان شدت گرفتگی لوله‌ها را بررسی کنید، به این منظور می‌توانید وارد سایت لوله بازکنی خیابان عباس آباد شده و با شماره‌های درج شده در سایت تماس بگیرید. کارشناسان و تکنسین‌های حاضر در مجموعه شما را راهنمایی کرده و در صورت نیاز با صرف کم‌ترین زمان ممکن اقدام به اعزام نیرو به محل مورد نظر شما می‌کنند.

فنر لوله بازکنی چیست؟

فنر هیدرولیک لوله بازکنی یک ابزار قدرتمند و انعطاف‌پذیر است که برای تمیز کردن و رفع انسداد بخس‌هایی از سیستم لوله‌کشی استفاده می‌شود. فنرهای لوله‌ بازکنی حدودا تا ۸ متر طول دارند که برای تخلیه لوله‌های دارای انسداد و گرفتگی کاملا مناسب هستند. اگر بخواهیم نحوه کارکرد فنر لوله بازکنی را برایتان شرح دهیم باید بگوییم که این فنرها دارای یک کابل فلزی به حالت فنری هستند و به وسیله نیروی مکانیکی موجب چرخش فنر می‌شوند.

سر فنر که حالتی چرخشی دارد موجب پیشروی آن در داخل لوله می‌شود و تمامی انسدادها و گرفتگی موجود در لوله‌های فاضلاب را رفع می‌کند. جنس فنر لوله بازکن از فولاد است و حالتی کاملا ارتجاعی دارد که به دلیل همین مشخصات به راحتی می‌تواند از موانع موجود در لوله عبور کرده و انسداد را از بین ببرد. در این قسمت شما را با انواع فنرهای لوله بازکنی در عباس آباد آشنا می‌کنیم که عبارتند

از :

فنر لوله بازکنی خانگی

این فنرها به عنوان فنر لوله بازکنی دستی شناخته می‌شوند که ۳ تا ۴ متر طول دارند و معمولا نوک آن‌ها را به حالت قلاب شکل می‌سازند.

فنر لوله بازکنی با دستگاه

دستگاه‌های لوله بازکنی از پیشرفته‌ترین روش‌ها به منظور باز کردن لوله‌ها هستند که با استفاده از موتور چرخاننده قوی خود موجب تحرک فنر شده و انسداد لوله‌ها را بر طرف می‌کنند.

در این بخش قصد داریم شما را با مزیت‌های دستگاه لوله بازکنی آشنا کنیم که عبارتند از :

هزینه کم به منظور انجام عملیات لوله بازکنی
در دسترس بودن
امکان استفاده از دستگاه در تمامی مکان‌ها
قابلیت جابه‌جایی و حمل و نقل آسان
امکان نفوذ به طول لوله در مسافت‌های زیاد
سرعت عمل بالا

حال در این قسمت شما را با معایب دستگاه‌های لوله بازکنی آشنا می‌کنیم که عبارتند از :

 • پیچش کابل فنری بر روی زمین و امکان خراش بر سطح سرامیکی
 • امکان استفاده در لوله‌هایی فقط با قطر کوچک

پیشنهاد می‌کنیم به منظور درخواست اعزام نیروی ماهر یا کسب اطلاعات به خصوصی در ارتباط با دستگاه لوله بازکنی وارد سایت ایران تخلیه شوید.

لوله بازکنی عباس آباد

 

ضمانت خدمات شعبه عباس آباد؟! تضمین بافاکتور و رفع گرفتگی 100%
بازکردن انواع لوله با دستگاه های؟! پمپ باد فنر دستگاه و واترجت
پوشش کل محدوده عباس آباد سهروردی بهشتی مطهری نیلوفر آرژانتین حشمتیه
رعایت بهداشت در شعبه عباس آباد؟! با ماسک و فنرهای تمیز و جداگانه
هزینه بازکردن لوله؟! با نرخ اتحادیه و با کمترین قیمت

مزایای لوله بازکنی در عباس آباد ایران تخلیه برای کاربران

با ما در این بخش همراه باشید تا شما را با مزایای لوله بازکنی عباس آباد آشنا کنیم که به طور کلی این مزایا عبارتند از :

 • هزینه پایین رفع انسداد لوله‌ها توسط این مجموعه
 • سرعت عمل بالا در باز کردن گرفتگی
 • استفاده از سر فنرهای مختلف
 • خدمات‌رسانی ویژه و حضور در محل در کم‌ترین زمان ممکن
 • تجربه و سابقه کاری بالا
 • مهارت و دانش کافی پرسنل
 • امکان برقراری ارتباط آنلاین با استفاده از سایت مجموعه

  کافیه در این خصوص داشته باشند. با مراجعه به سایت لوله بازکنی عباس آباد ایران تخلیه می‌توانید تمام اطلاعات مورد نیز خود را در ارتباط با این دستگاه، نحوه کار آن، مشخصات، ویژگی ها و سایر موضوعات پیرامون آن به راحتی به دست آورید.

نحوه پیشگیری از گرفتگی مجدد لوله‌ها درعباس آباد

برای اینکه لوله‌های شما دوباره دچار گرفتگی نشوند و به دردسر نیفتید توصیه می‌کنیم نکاتی که در ادامه ذکر می‌کنیم را رعایت کنید این نکات عبارتند از:

 • یک‌ توری مناسب در خروجی هر کفشور و فاضلاب آشپزخانه و سینک ظرفشویی قرار دهید.
 • از ریختن اسید داخل لوله‌ها خودداری کنید چراکه این کار بسیار خطرناک است و موجب سوراخ شدن لوله می‌گردد.
 • به کمک یک فنر دستی هر شش ماه لوله‌ها را سرویس نمایید. لازم به ذکر است که می‌توانید فنر دستی را از فروشگاه‌های لوله و اتصالات تهیه نمایید.
 • از ریختن تفاله چای و پسماند غذا، روغن ته قابلمه و آشغال ریز به داخل سینک خودداری نمایید.
 • یک سطل زباله در توالت قرار داده و دستمال کاغذی را داخل سطل بیندازید.
 • از ریختن موهای خود به فاضلاب خودداری کنید چراکه علت اصلی گرفتگی لوله حمام، مو می‌باشد.

خدمات لوله بازکنی عباس آباد توسط سایت ایران تخلیه

تیم سایت ایران تخلیه بدون اینکه به لوله‌های فاضلاب صدمه‌ای بزنند و با رعایت نمودن نکات بهداشتی و هم‌چنین در مدت زمان کم به کمک روش‌های متنوع و دستگاه‌ها و ابزارآلات مناسب به برطرف نمودن مشکل اقدام می‌نمایند.

ازجمله خدماتی که این تیم ارائه می‌دهد شامل موارد زیر می‌باشند:

 • برطرف نمودن بوی بد فاضلاب و تعمیرات فاضلاب تهران
 • فنر زنی و رفع گرفتگی لوله فاضلاب و سینک آشپزخانه در
 • لوله بازکنی و فنر زنی کفشور حمام، پارکینگ، تراس، حیاط خلوت در
 • بیرون آوردن اشیا از درون لوله‌های فاضلاب
 • تشخیص و رفع ترکیدگی انواع لوله‌ها

میانگین هزینه لوله‌ بازکنی عباس آباد چقدر است؟

در پاسخ به این سؤال باید گفت که تمام هزینه‌های ساختمانی شما ازطریق سرویس‌کار در محل موردنظر به مشتری اعلام خواهد شد؛ و به‌صورت فاکتور به مشتری ارائه داده می‌شود؛ و عوامل مختلفی درواقع وجود دارد که قیمت لوله‌ بازکنی تهران شما را بالا و پایین محاسبه می‌شود که در ادامه دقیق‌تر به آن می‌پردازیم.

یکی از مهم‌ترین فاکتورهای که وجود دارد میزان زمان کاری تکنسین در محل موردنظر است؛ که تمام موارد بستگی به‌شدت گرفتگی لوله‌ای ساختمانی شما دارد که با یک ساعت کار و یا 5 ساعت کار مشکل شما حل خواهد شد. و اگر گرفتگی لوله‌ای ساختمانی شما بسیار سنگین باشد؛ با روش‌های دیگری باید تکنسین موردنظر برای باز کردن لوله‌ای ساختمانی شما استفاده کند.

و اگر گرفتگی لوله‌ای شما سنگین باشد قطعاً شما نیاز دارید هزینه‌ای بیشتری را به تکنسین موردنظر پرداخت کنید پس حتماً این بخش مقاله را بادقت کافی مطالعه کنید.

به‌عنوان‌ مثال چند تا از لوله‌ های منزل و یا محل کار شما مسدود باشد؛ این موارد در بخش‌های قبلی مقاله توضیحات تکمیلی ارائه داده شد امکانش 100 درصد وجود یکی از این عوامل قیمت و هزینه سرویس‌ کار را افزایش دهد.

برای رفع بوی بر فاضلاب، صفحه ی لوله بازکنی جنت آباد را کلیک کنید.

لوله بازکنی عباس آباد با مزایای ویژه برای مشتریان

لوله بازکنی عباس آباد یکی از خدماتی است که در صورت نیاز به آن، باید به تخصص و مهارت فرد یا شرکتی که این خدمات را ارائه می‌دهد، توجه داشته باشید. در اینجا به برخی از خصوصیات بهترین لوله بازکن ایران تخلیه اشاره می کنیم:

تخصص و تجربه: بهترین لوله بازکنی باید دارای تخصص و تجربه کافی در این زمینه باشد تا بتواند به صورت صحیح و حرفه‌ای به مشکلات شما رسیدگی کند.

استفاده از دستگاه‌های مدرن: لوله بازکن باید دستگاه‌های مورد نیاز برای انجام این کار را به خوبی در اختیار داشته باشد و با استفاده از دستگاه‌های مدرن و با کیفیت، به کار خود بپردازد.

رفتار مناسب: بهترین لوله بازکنی باید دارای رفتاری مناسب باشد و به مشتریان خود با احترام و حسن نیت رفتار کند.

پاسخگویی سریع: لوله بازکن باید در هر زمانی که مشتریانش به او نیاز داشتند، پاسخگویی سریع و موثری داشته باشد تا مشتریان خود را راضی نگه دارد.

قیمت مناسب: بهترین لوله بازکنی باید قیمت خدمات خود را به صورت مناسب و با توجه به کیفیت خدمات ارائه شده، تعیین کند.

خدمات بعد از فروش: ایران تخلیه باید پس از انجام کار، خدمات بعد از فروش نیز به مشتریان خود ارائه دهد تا از کار او راضی باشند.

با توجه به این خصوصیات، بهترین لوله بازکن عباس آباد باید دارای تخصص، تجربه و مهارت خوبی باشد و با رفتار مناسب، پاسخگویی سریع، قیمت مناسب و خدمات بعد از فروش، مشتریان خود را راضی نگه دارد

سخن پایانی

در این مقاله سعی کردیم شما را با روش‌های متعدد رفع انسداد لوله‌ها و دستگاه لوله بازکنی آشنا کنیم تا کمک موثری در رفع مشکل گرفتگی لوله‌ها به شما عزیزان کرده باشیم. استفاده از دستگاه‌های لوله بازکنی با توجه به تکنولوژی به کار گرفته شده در آن می‌تواند یک روش موثر و بهینه در رفع انسداد لوله‌ها باشد. توصیه می‌کنیم در صورتی که آگاهی کافی در خصوص چگونگی عملکرد و شرایط استفاده از دستگاه لوله بازکنی را ندارید به صورت کاملا آنلاین وارد سایت ایران تخلیه و از خدمات لوله بازکن عباس آباد استفاده کنید تا اطلاعات مورد نظر خود را در کسری از زمان دریافت کنید.

آیا لوله بازکنی عباس آباد گرفتگی لوله را بطور کامل رفع می کند؟

این قول را به شما عزیزان میدهیم مشکل گرفتگی لوله را بطور ۱۰۰٪تضمینی و با ضمانت کاری تحویل شما عزیزان دهیم.

آیا فنرزنی لوله بدون خرابی انجام می شود؟

بله کادر شرکت ایران تخلیه رفع گرفتگی لوله را با فنر بدون کوچکترین آسیب به لوله های ساختمان رفع می کند.

نکات بهداشتی رعایت می شود؟

بله کادر ما با پوشش ماسک و لباس های مخصوص و سلامت شما عزیزان را در صلح کار خود قرار داده است.

23 پاسخ

 1. تشکر خدماتتون ارزان و فوری بود موفق باشید???✔

 2. حضور فوری ای داشتید .تشکر از ایران تخلیه?

 3. سلام خداروشکر ک مشکلتان برطرف شد

 4. خیلی هم کارتون تمیزه و ممنون از خدمات و مطالب خوبتون✊???

 5. سلام و عرض ادب پرسنل و کارکنان ایران تخلیه

  از خدماتتون استفاده کردیم تو بهشتی خیلی خوب بود بود کارتون‌
  ممنون و پیروز و موفق باشید
  👌🏿👌🏿👌🏿👌🏿👌🏿👌🏿👌🏿👌🏿🌹🌹🌹

 6. سلام به شما عزیزان و کارکنان شرکت ایران تخلیه از سهروردی شمالی تماس گرفتم لوله بازکن سریع اعزام شد و نکات بهداشتی رعایت شد تشکر میکنم و مواظب سلامتیتون باشید
  💯🌹🌹🌹🌹🌹🌹👌

 7. بسیار عالی واقعا سایت خوبی داشتین👌🏿از مطهری تماس گرفتم حضور لوله بازکن فوری بود و مشکل گرفتگی لوله کفشور و برطرف کردن
  🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

 8. سلام از خیابان خرمشهر مزاحمتون شدم و تماس گرفتم با شعبه عباس آباد کارتون راضی کننده و اهالی ساختمان از رفع گرفتگی لوله پارکینگ رضایت داشتن ممنون
  🙏🙏🙏🙏🙏🙏

 9. سلام مشکل گرفتگی لوله پارکینگ داشتیم زحمت کشیدن اقای نوریرو فرستادین مرد خوش برخوردی بودن و با لهجه ترکی که شیرین زبون بودن کارشون تمیز بود و خیلی هم بنده خسته شدن مشکل لوله پارکینگ خوب انجام شد ممنون از شرکت ایران تخلیه🌹🌹🌹🌹🌹

 10. بسیار عالی هستید و خدمات خوبی تو عباس آباد دارین .تشکر میکنم از سرویس‌کار محترمتون آقای پیروانی که رفع گرفتگی لوله سینکو به خوبی و بدون خرابی انجام دادن
  🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼
  سلامت و در امان خدا باشید

 11. سلام رفع گرفتگی لوله با پمپ انجام شد بدون خرابی مرسی و آرزوی سلامتی دارم براتون

 12. سلام راه آب کفشور گرفته بود زنگ زدیم آقای احمدی رو فرستادید کارشون تمیز بود .فقط بی زحمت فاکتور رو برام ارسال کنید تشکر

 13. سلام کار رفع گرفتگی لوله زیر سینک با پمپ انجام گرفت که کارتون تمیز بود

 14. سلام صبح بخیر یکی از همکاران سایتتون رو معرفی کرد بنده مشکل گرفتگی لوله سبنک داریم که بوی بدی هم میزنه بالا تماس بگیریم کی تشریف میارید ؟

 15. سلام ممنون از اینکه خدمات ایران تخلیه رو انتخاب کردین ایشالا تماس بگیرید 20دقیقه دیگه خدمت میرسیم.

 16. رفع گرفتگی لوله فاضلاب با فنر در عباس آباد به خوبی انجام شد خیلی ممنون موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: کپی برداری ممنوع است