لوله بازکنی خیابان عباس آباد بافاکتور قیمت پایین ✔️15دقیقه ای 24ساعته

لوله بازکنی دارآباد
4.8/5 - (206 امتیاز)

لوله بازکنی عباس‌ آباد

لوله بازکنی خیابان عباس آباد

گرفتگی لوله‌ ها و فاضلاب از مشکلات رایج ساختمان‌ ها است که باید هرچه سریع‌ تر حل شود. بهتر است برای حل این مشکلات خودتان دست به هیچ اقدامی نزنید و از شرکت ها و افراد متخصص در این زمینه برای رفع این مشکل کمک بگیرید. مجموعه لوله بازکنی عباس آباد با خدمات شبانه روزی آماده خدمت رسانی در این زمینه می باشد. گرفتگی لوله ها علت های مختلفی دارد که در ادامه به شرح آنها خواهیم پرداخت.

بهترین لوله بازکنی در عباس آباد

مجموعه لوله بازکنی عباس آباد با اعزام کردن نیرو های متخصص در کوتاه ترین زمان ممکن، رعایت تمامی اصول بهداشتی، خدمات رسانی ۲۴ ساعته، همراه داشتن ضمانت کتبی و در نظر گرفتن قیمت ارزان و منصفانه آماده هرگونه خدمات رسانی در کلیه شهر تهران می‌باشد.

خدمات شبانه روزی لوله بازکنی عباس آباد

مشکلات لوله ها و فاضلاب ممکن است در هر زمانی رخ دهند. از این رو شما می توانید در هر ساعت شبانه روز، حتی در روزهای تعطیل با شرکت عباس آباد در تهران تماس 02188038077 بگیرید تا انها با اعزام نیروهایی متخصص، آموزش دیده و با رعایت تمامی اصول بهداشتی مشکل شما را برطرف کنند.

لوله بازکنی عباس آباد
لوله بازکنی عباس آباد

علت گرفتگی لوله های فاضلاب چیست؟

معمولا تمام چاه های فاضلاب به یک شکل دچار گرفتگی می‌شوند. ممکن است گرفتگی فاضلاب برای سینک، چاه آشپزخانه، توالت، حمام و… رخ دهد. بهرحال ممکن است این مشکل برای هر شخصی به وجود آید. بنابراین بهتر است بعد از مطلع شدن از علت گرفتگی لوله ها، هرچه سریع‌ تر با کمک شرکت ها و افراد متخصص در این زمینه، از پیشروی این مشکل جلوگیری کنیم. در ادامه به شرح برخی از علل گرفتگی لوله‌ های فاضلاب می‌ پردازیم.

 • گرفتگی فاضلاب بعد از تعمیر ساختمان

در ساخت یا تعمیر ساختمان در محدوده لوله‌ های فاضلاب گاه ممکن است تکه های خورد شده سیمان و… به درون چاه بیفتد و در نهایت باعث گرفتگی لوله ها شود. بهتر است قبل از شروع تعمیرات در محدوده فاضلاب، چاه فاضلاب را با درپوش ببندید تا مانع گرفتگی لوله‌ ها در اثر سیمان و… شوید‌.

 • گرفتگی لوله توالت به علت انداختن دستمال کاغذی

بعضی از افراد بعد از استفاده از سرویس بهداشتی، دستمال استفاده شده خود را در درون چاه می اندازند. در صورتی که این کار یکی از عوامل اصلی گرفتگی چاه می‌ باشد. روی هم جمع شدن دستمال های کاغذی مانع عبور فاضلاب و در نهایت به گرفتگی لوله ها منجر می‌ شود.

 

 • گرفتگی چاه بر اثر انسداد اشیاء

گاهی اوقات ممکن است وسایلی که در جیبمان داریم مانند موبایل، کیف پول و… در درون چاه بیفتد. این وسایل بعد از مدتی فضولات را به خود می گیرد و در نهایت باعث گرفتگی چاه می شود‌‌‌. برای حل این مشکل به راحتی می توانید با لوله بازکنی عباس آباد تهران با پاسخگویی ۲۴ ساعته تماس بگیرید تا با اعزام نیروهای مجرب و آموزش دیده در سریع ترین زمان ممکن مشکل شما را برطرف کنند.

لوله بازکنی عباس آباد
لوله بازکنی عباس آباد

آیا اسیدها و محلول ها برای رفع گرفتگی چاه موثر هستند؟

گاهی اوقات راه حل اشتباهی که بعضی از افراد برای رفع گرفتگی چاه و لوله بازکنی انتخاب می کنند ریختن انواع اسید و محلول ها در داخل چاه است. تحت هیچ شرایطی از اسیدهای موجود در بازار استفاده نکنید. زیرا این اسیدها بسیار قوی می باشند و ممکن است باعث از بین رفتن اتصالات لوله بشوند و مشکلاتی از قبیل نشتی لوله‌ ها و… را به وجود بیاورند. از دیگر خطرات استفاده از اسیدها می توان به این موارد اشاره کرد:

 • خطر سوختگی پوست، چشم و بینی

 • امکان از بین بردن اتصالات لوله

 • امکان سوراخ کردن لوله های چدنی

 • خطر انتشار گاز سمی برای انسان، به ویژه کودکان و سالمندان

تضمین شرکت ایران تخلیه برای لوله بازکن عباس آباد: تحویل لوله بصورت کامل بازشده و تضمین کاربافاکتور
✅ ساعات کاری شرکت ایران تخلیه در عباس آباد: همه روزه بدون تعطیلی حتی در ایام تعطیلات
ارسال سرویسکار از:خیابان بهشتی ،سهروردی ،مطهری
✅ مقدار کثیف کاری در لوله بازکنی عباس آباد: بدون زره ای کثیفی
✅ روش کار: فنر برقی، تراکم هوا و دستگاه واتر جت ،
شماره لوله بازکن عباس آباد:02188038077

خدمات تخلیه چاه در عباس آباد تهران

تخلیه چاه از خدماتی است که به تعویق انداختن آن باعث مشکلاتی از قبیل انتشار بو نامطلوب، از بین رفتن امکان استفاده از سرویس بهداشتی، حمام، آشپزخانه و… می شود. توصیه می کنیم در صورت پر شدن چاه به سرعت با شرکت های خدماتی تخلیه چاه تماس بگیرید. مجموعه تخلیه چاه و لوله بازکنی خیابان عباس آباد تهران با اعزام به موقع اکیپ حرفه‌ای و پاسخگویی ۲۴ ساعته حتی در روزهای تعطیل مشکل شما را برطرف خواهند کرد.

 

لوله بازکنی عباس آباد
لوله بازکنی عباس آباد

ترمیم چاه فاضلاب در عباس آباد

همانطور که می دانید چاه ها در دراز مدت فرسوده و غیر قابل استفاده می شوند. در این صورت فقط با بازسازی امکان استفاده دوباره از چاه های قدیمی وجود دارد‌. اولین مرحله برای عملیات بازسازی، تخلیه تمامی آب و فاضلاب چاه می‌باشد که با استفاده از تانکر مکنده چاه به راحتی انجام می‌شود. پس از تخلیه نوبت به لایروبی و تراشیدن چاه که مرحله بسیار مهمی در عملیات احیا چاه است، توسط متخصصان مجموعه لوله بازکنی خیابان عباس آباد تهران انجام می شود.

لوله بازکنی تضمینی در عباس آباد تهران

در بعضی از صنف های فروش به علت ثابت نمودن کیفیت آن محصول به مشتری، خدماتی از جمله خدمات پس از فروش به خریدار ارائه می شود. درواقع آنها کیفیت محصولات خود را ضمانت می کنند تا در صورتی که مشتری از کیفیت آن محصول ناراضی بود بتواند از ضمانت و خدمات پس از فروش آن استفاده کند.

شرکت لوله بازکنی عباس آباد با اطمینان از کیفیت بالا کادر حرفه‌ای خود، در امر لوله بازکنی خیابان عباس آباد به مشتری خود ضمانتی بر این اساس می دهد. در صورتی که شخصی از خدمات کادر حرفه ای این مجموعه ناراضی بود، رفع گرفتگی لوله های آن مشتری دوباره به صورت رایگان انجام خواهد شد.

ضمانت خدمات شعبه عباس آباد؟! تضمین بافاکتور و رفع گرفتگی 100%
بازکردن انواع لوله با دستگاه های؟! پمپ باد فنر دستگاه و واترجت
پوشش کل محدوده عباس آباد سهروردی بهشتی مطهری نیلوفر آرژانتین حشمتیه
رعایت بهداشت در شعبه عباس آباد؟! با ماسک و فنرهای تمیز و جداگانه
هزینه بازکردن لوله؟! با نرخ اتحادیه و با کمترین قیمت

مشکلات گرفتگی سینک ظرفشویی

گرفتگی سینک ظرفشویی از دیگر مشکلاتی است که اغلب افراد با آن روبرو شده‌ اند. گرفتگی سینک ظرفشویی معمولا به دلیل ریختن روغن و پسماندهای غذایی در درون لوله سینک می‌ باشد. برخی از نشانه‌ های قبل از گرفتگی سینک ظرفشویی شامل این موارد است:

 • بالا زدن آب از لوله

 • شنیدن صدای قل قل آب

 • بالا زدن کف از لوله

 • دیدن حشرات در اطراف لوله

  این نشانه ها شما را از خطر گرفتگی سینک ظرفشویی مطلع می‌ کنند. بنابراین بهتر است پیش از گرفتگی شدیدتر، مانع پیشروی این مشکل شوید. در ادامه علت های گرفتگی سینک ظرفشویی را شرح خواهیم داد.

 • ریختن مو، پرز فرش و…

بعضی از افراد آشغال های منزل خود از جمله مو و پرز فرش ها را در درون سینک رها می‌ کنند. این کار به مرور زمان مانع عبور آب و در نهایت باعث گرفتگی لوله‌ ها خواهد شد.

 • رسوب و جرم

رسوب و جرم گرفتن سینک ظرفشویی از دیگر علت های گرفتگی سینک ظرفشویی می باشد. رعایت نکردن نظافت سینک

ظرفشویی باعث باقی ماندن چربی ها روی سینک و در نهایت باعث ایجاد رسوب و جرم خواهد شد. توصیه ما به شما شستشو مداوم سینک ظرفشویی بعد از شستن ظروف است. بهترین محلول برای تمیز کردن سینک ظرفشویی نیز آب و صابون می باشد.

 • روغن و چربی

ریختن روغن و چربی در درون سینک ظرفشویی از علت های شایع گرفتگی سینک می باشد.روغن و چربی به علت مخلوط نشدن با آب به دیواره های لوله می چسبند. به مرور زمان با ورود آشغال های دیگر به درون لوله و با خاصیت چسبندگی در آن باعث چسبیدن مواد دیگر به دیواره لوله و در نتیجه باعث گرفتگی لوله سینک می شود.

برای پیشگیری از این مشکل بهتر است از ورود هر گونه روغن و چربی در داخل سینک خودداری کنید. همچنین اگر حجم روغن

زیاد است به هیچ وجه آن را در درون سینک نریزید. همچنین برای ظروف چرب از  مایع ظرفشویی و مواد شوینده استفاده کنید تا هیچ موقع دچار گرفتگی سینک ظرفشویی نشوید‌.

 • ورود پسماند مواد غذایی

بعضی از افراد پسماندهای اضافه از غذاها، میوه و سبزیجات را در درون سینک رها می کنند. در صورتی که لوله سینک ظرفشویی قابلیت عبور هر نوع پسماند را ندارد و در نتیجه پسماندهای غذا روی هم جمع شده و باعث تنگ شدن مکان عبور آب می شود که در نهایت به گرفتگی لوله های سینک ظرفشویی منجر خواهد شد.

لوله بازکنی عباس آباد
لوله بازکنی خیابان عباس آباد

اشتباهات رایجی که منجر به گرفتگی لوله ها می شوند شرح داده شد. حال یک سوال به وجود می آید که در صورت مواجه شدن با گرفتگی لوله سینک ظرفشویی بهتر است چه روش هایی برای رفع آن استفاده کنیم؟ در ادامه به روش های موثر در رفع گرفتگی خفیف لوله سینک ظرفشویی اشاره خواهیم کرد.

 • ریختن آب گرم در درون سینک

 • استفاده از تلمبه های پلاستیکی

 • درست کردن محلول لوله باز کن خانگی

 • استفاده از قلاب دست ساز

 • استفاده از فنر برقی

رفع گرفتگی لوله سینک ظرفشویی در لوله بازکنی عباس آباد تهران

لازم به ذکر است که روش هایی که مطرح شد فقط در صورت خفیف بودن نوع گرفتگی لوله موثر می باشند. در صورت شدید بودن نوع گرفتگی می توانید از شرکت ها و افرادی مجرب در این زمینه کمک بگیرید. شما می‌توانید با تماس با لوله بازکنی عباس آباد تهران از خدمات این مجموعه در جهت رفع گرفتگی لوله سینک ظرفشویی، تخلیه چاه و فاضلاب و … بهره‌ مند شوید.

لوله بازکنی عباس آباد تهران با رعایت اصول بهداشتی

رعایت اصول بهداشتی در هنگام کار از قوانین ضروری در شرکت لوله بازکنی عباس آباد می باشد. از این رو کادری که به منزل شما مراجعه می کنند، لوازمی از قبیل ماسک، دستکش و…را همراه خود دارند. همچنین نیروهای آموزش دیده این شرکت، پس از اتمام کار، کثیفی های ایجاد شده در محیط را نظافت کرده و بعد به شما تحویل می دهند.

سرویس کاران لوله بازکنی عباس آباد در چه مدت زمانی به محل خواهند رسید؟

لوله بازکنی عباس آباد با در نظر گرفتن این که در بیشتر مناطق تهران به خصوص عباس آباد دارای نیروهای ثابت و سیار است، بنابراین پس از تماس مشتریان با این شرکت، نزدیک ترین تعمیرکار را پیدا می کند و آن را به محلی که توسط مشتری اعلام شده است، اعزام خواهد کرد. می توانیم بگوییم در کمتر از نیم ساعت نیروهای سرویس کار به منزل یا اداره می رسند و مشکل را رفع می کنند.

رفع گرفتگی کف شور حمام و آشپزخانه در عباس آباد

گرفتگی کف شورها نیز یکی از معضلاتی است که به صورت متداول در منازل اتفاق می‌افتد. این مشکل زمانی به وجود می‌آید که مو، مواد شوینده، چربی و.. در لوله فاضلاب کف شورها انباشته شده و دیگر توانائی درست کار کردن را نداشته نباشند. اگر که با این مشکل مواجه هستید، فراموش نکنید لوله بازکنی عباس آباد بهترین کیفیت خدمات را در این زمینه ارائه می‌کند.

لوله بازکنی در عباس آباد برای درآوردن طلا از چاه دستشوئی

در صورتی که با مشکل افتادن وسایل گران قیمت خود در چاه توالت مواجه هستید، بهتر است خود شما هیچ کاری انجام ندهید؛ فقط تلفن را برداشته و با 09127208965 تماس حاصل نمایید. این شرکت خیلی فوری نیروهای ماهر خود را به محلی که اعلام کرده اید، اعزام می نماید و وسایل شما را از چاه توالت بیرون می آورد.

 

لوله بازکنی عباس آباد
لوله بازکنی عباس آباد

رفع گرفتگی لوله با چه دستگاه هایی انجام می شود؟

شرکت لوله بازکنی عباس آباد تهران از دستگاه های فوق پیشرفته ای برای رفع گرفتگی لوله ها استفاده می کند. در ادامه به معرفی این دستگاه ها و کاربرد آنها می پردازیم.

 • دستگاه واتر جت

یکی از دستگاه های مخصوص برای رفع گرفتگی لوله ها این دستگاه می باشد. این دستگاه با کمک شلنگ فشار آبی که دارد گرفتگی ها را برطرف می کند. همچنین این وسیله از روش

استفاده خاصی برخوردار است. هنگام شروع کار باید سر شلنگ دستگاه در داخل لوله قرار بگیرد و با استفاده از فشار آب بالایی که به داخل لوله فرستاده می شود، گرفتگی ها رفع خواهد شد.

 • پمپ تراکم هوا برای لوله بازکن عباس آباد

یکی دیگر از دستگاه های موثر در رفع گرفتگی لوله ها پمپ تراکم هوا می باشد. همچنین این روش جزو بهترین و پر کاربردترین روش ها در رفع گرفتگی لوله ها به شمار می رود. مزیت این دستگاه این است که برای اکثر گرفتگی های لوله ها کاربرد دارد. روش کار این پمپ به این صورت است که فشاری از هوا را به درون لوله ها می فرستد و باعث رفع گرفتگی آلودگی ها می شود.

 • دستگاه فنر لوله بازکنی عباس آباد

از دیگر دستگاه های مفید و کارآمد در رفع گرفتگی لوله ها فنر لوله بازکنی می باشد که در رفع انواع گرفتگی و انسداد لوله ها بسیار موثر عمل می کند. این دستگاه قادر به باز کردن هر گونه گرفتگی در لوله ها و مجاری فاضلاب است. دستگاه فنر لوله باز کنی دارای یک فنر انعطاف پذیر به طولی بیش از ۱۰ متر می باشد و از یک موتور الکتریکی تشکیل شده است.

نحوه کار با این فنر به این صورت است که بعد از روشن کردن موتور در دور بسیار کم، فنر به درون لوله وارد می شود‌. با دوران موتور، فنر تا عمقی وارد لوله می شود که با عامل گرفتگی لوله برخورد کند‌. در مرحله بعد فشار موتور را بیشتر کرده و با فشار وارد شده بر عوامل گرفتگی لوله، آن را از بین برده و لوله را باز می کند.

لوله بازکنی خیابان عباس آباد

ارزانترین لوله بازکنی در عباس آباد تهران

تمامی قیمت ها و تعرفه های شرکت لوله بازکنی عباس آباد در زیر نظر اتحادیه تعبیه شده است. این شرکت با کمترین میزان قیمت در مقایسه با همکاران، بالاترین خدمات و سرویس دهی را به مشتریان خود ارائه می دهد.

 

آیا لوله بازکنی عباس آباد گرفتگی لوله را بطور کامل رفع می کند؟

این قول را به شما عزیزان میدهیم مشکل گرفتگی لوله را بطور ۱۰۰٪تضمینی و با ضمانت کاری تحویل شما عزیزان دهیم.

آیا فنرزنی لوله بدون خرابی انجام می شود؟

بله کادر شرکت ایران تخلیه رفع گرفتگی لوله را با فنر بدون کوچکترین آسیب به لوله های ساختمان رفع می کند.

نکات بهداشتی رعایت می شود؟

بله کادر ما با پوشش ماسک و لباس های مخصوص و سلامت شما عزیزان را در صلح کار خود قرار داده است.

19 دیدگاه دربارهٔ «لوله بازکنی خیابان عباس آباد بافاکتور قیمت پایین ✔️15دقیقه ای 24ساعته»

 1. سلام و عرض ادب پرسنل و کارکنان ایران تخلیه

  از خدماتتون استفاده کردیم تو بهشتی خیلی خوب بود بود کارتون‌
  ممنون و پیروز و موفق باشید
  👌🏿👌🏿👌🏿👌🏿👌🏿👌🏿👌🏿👌🏿🌹🌹🌹

 2. سلام به شما عزیزان و کارکنان شرکت ایران تخلیه از سهروردی شمالی تماس گرفتم لوله بازکن سریع اعزام شد و نکات بهداشتی رعایت شد تشکر میکنم و مواظب سلامتیتون باشید
  💯🌹🌹🌹🌹🌹🌹👌

 3. بسیار عالی واقعا سایت خوبی داشتین👌🏿از مطهری تماس گرفتم حضور لوله بازکن فوری بود و مشکل گرفتگی لوله کفشور و برطرف کردن
  🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

 4. سلام از خیابان خرمشهر مزاحمتون شدم و تماس گرفتم با شعبه عباس آباد کارتون راضی کننده و اهالی ساختمان از رفع گرفتگی لوله پارکینگ رضایت داشتن ممنون
  🙏🙏🙏🙏🙏🙏

 5. سلام مشکل گرفتگی لوله پارکینگ داشتیم زحمت کشیدن اقای نوریرو فرستادین مرد خوش برخوردی بودن و با لهجه ترکی که شیرین زبون بودن کارشون تمیز بود و خیلی هم بنده خسته شدن مشکل لوله پارکینگ خوب انجام شد ممنون از شرکت ایران تخلیه🌹🌹🌹🌹🌹

 6. بسیار عالی هستید و خدمات خوبی تو عباس آباد دارین .تشکر میکنم از سرویس‌کار محترمتون آقای پیروانی که رفع گرفتگی لوله سینکو به خوبی و بدون خرابی انجام دادن
  🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼
  سلامت و در امان خدا باشید

 7. سلام رفع گرفتگی لوله با پمپ انجام شد بدون خرابی مرسی و آرزوی سلامتی دارم براتون

 8. سلام راه آب کفشور گرفته بود زنگ زدیم آقای احمدی رو فرستادید کارشون تمیز بود .فقط بی زحمت فاکتور رو برام ارسال کنید تشکر

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: کپی برداری ممنوع است
رفع گرفتگی انواع لوله با فنرهای تمیز و جداگانه+سرویسدهی 15دقیقه ای محل شما عزیزان 24 ساعته⏰تضمین بافاکتور✔بازدید رایگان🛵با رعایت کرونا
+